CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
RÉBUSY QUIZZASSONNE
téma založeno uživatelem šmoula - 1.12.2025, 10:16

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 3 Mati 1 šmoula 3
#1
Ahojte všichni.
Řada z vás ví, že si ujíždím na vědomostních kvízech ze světa Carcassonne. Takže Quizz + Carcassonne = Quizzassonne Mrknutí
A protože jsme dneska všichni rozdělali čokoládové adventní kalendáře, tak i já tady mám něco jako adventní kvíz. Každý den na vás čeká 10 otázek. Otázky se budou každý den odemykat.
Pro ty z vás co to budou chtít zkusit prosím o registraci (nechci žádný email) a to z důvodu, aby se vám uložil progres ve hře a mohli jste se srovnávat s ostatními hráči Usměvavý
Za správnou odpověď získáte body podle rychlosti - čím rychleji odpovíte, tím více bodů (maximum 20 , minimum 10 ).
Tak prosím nepodvádět Mrknutí
Zde je odkaz : 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Děkuji @Eldenroot za poskytnutí prostoru na na webu našeho fóra Mrknutí
Pozn.: Je dostupné jak v CZ, tak i ENG verzi Mrknutí
Správná odpověď/řešení rébusu
Datum automatického zveřejnění správně odpovědi / postupu řešení rébusu: Aktuální čas: 6.6.2026, 21:24
Nedostupné
datum aktuální na fóru: 1780773894 (UNIX) / 06.06.2026 (DD.MM.YYYY)
datum vytvoření rébusu: 1764576960 (UNIX)
kdy bude zveřejněno řešení rébusu v příspěvku: Ihned
výsledek: viditelné/neviditelné
[-] 2x   Mati, Paloi Sciurala
#2
cool.. no 74 bodov.. Hned na začiatku ma prekvapil 5 sekundový odpočet a nevedel som či to mám stihnúť do toho časového limitu.. prečítať otázku a ešte aj možnosti mi zabralo asi 3-4 sekundy takže rozhodovanie bolo občas zbrklé. 
Až v 4 otázke som zistil že po 5 sekundách červených.. nabehne aj modrý čas.. 
Predpokladám že červený čas je len na prečítanie otázky. 
Modrý čas určuje rýchlosť odpovede a za ten dostávaš body.. Chcelo by to nejaké vysvetlenie na začiatku lebo som nevedel čo ako sa boduje.. 
Síce som videl tvoj príspevok že 20 - 10 bodov.. ale či už sa rátajú od tých 5 sekund alebo od tých 20 sekund som nevedel. 

ale super.
Odpovědět
#3
No podla mna ak odpovies do 5 sekund, mas body navyse, ja zatial 154 :)
[-] 1x   Mati
Odpovědět
#4
5 sekund je na přečtení otázky

Jo a když si budete volit login , tak klidně použijte stejný co máte tady, aby jsme věděli s kým máme tu čest Mrknutí
Odpovědět
#5
No podla mna super, ako su tam fakt otazky, ktore som necakal a za tych 20 sekund ani nevedel spocitat :)
Odpovědět
#6
(2.12.2025, 15:52)Bumsakalaka Napsal(a): No podla mna super, ako su tam fakt otazky, ktore som necakal a za tych 20 sekund ani nevedel spocitat :)

Když ti vyprší časový limit, tak za správně odpovězenou otázku je 10 bodů, to taky na zemi nenajdeš Mrknutí
Odpovědět
#7
Aha, cize mas 5 sekund, a ked odpovies hned mas 20 bodov, ak ti to tvrda dlhise, tak menej, ale vzdy ziskas aspon 10? Aj ked si po limite? No to by chcelo niekde pri tom napisat, lebo ja som myslel, ze 0 ak nestihnes casovy limit :D
[-] 1x   Mati
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)