CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Co vám chybí na Cundco.de
téma založeno uživatelem peťul - 9.6.2015, 18:05

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 Eldenroot 4 endomame 1 Karel 2 peťul 3
#1
Kdo má účet na facebooku, může na

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

dát návrh německému vydavatelství Hans-im-Glück, co by chtěl mít k dostání v internetovém obchodě cundco.de :)
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
#2
Na CarcF a CarcC se na toto téma vedou docela velké diskuse. Uživatelé přicházejí s hodně zajímavými nápady. 
Nejvíc si zahraniční uživatelé přejí znovu zvýšit dostupnost dnes málo dostupných rozšíření jako třeba Kataři, Kruhy v obilí 1 či Tunel. Někteří si přejí i oficiální vydání La Porxady či Ruského PROMO rozšíření. Další nápady byli třeba na rozšíření bodovacích kartiček o 150/200. 
Z figurek je to hlavně Opat ve všech šesti, nebo i dvanácti barvách, které HIG nabízí a také fantoma v ostatních šesti barvách.
Jednoho z uživatelů napadlo, že by HIG mohlo vyrábět kartičky i na přání.


Mě by se na cundco.de hlavně líbili ty aktuálně nedostupná rozšíření.


Takže uvidíme s čím novým HIG nakonec přijde.

Co byste si tam přáli mít Vy :)
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#3
@peťul - jo, tak to sohlasím - za mě bych vydal znovu ty rozšíření, která jsou již nedostupná - Kataři I, Tunely, La Porxada či zmíněné Kruhy v obilí I.
[-] 1x   peťul
Odpovědět
#4
Lidičky chybí vám některé kartičky nebo celé rozšíření? Mě ano a proto jsem hledal různě po netu. Zjistil jsem, že na Cundco.de lze objednat některé kartičky viz. přiložený soubor, ale ne celé sety a bohužel ne kartičky, které jsou přeškrtlé červeným křížkem. Proto jsem si myslel, že kdyby si jeden člověk objednal 3 kartičky ze setu a druhý další 3 kartičky ze stejného setu, tak by to mohlo vyjít. Osobně se mi tam třeba líbí, že mají Směrovou (větrnou) růžici I. Měl by někdo zájem? a pomohl by mi v tom někdo?
Odkaz v němčině Cundco.de

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory
.pdf   Liste-neu570b9362bbc0e.pdf (Velikost: 5,19 MB / Nahráno: 12.4.2016, 11:45 / Stažení: 16x)
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#5
Tak směrová růžice I a II jsou naprosto totžné až na 2 písmenka u znaku směrovky... Cundco prodávalo/prodává růžici určenou pro celosvětový trh, Spielbox měl jen německou verzi. Zde mi přijde zbytečné kupovat tyto obě verze.
[-] 1x   Asusik
Odpovědět
#6
(12.4.2016, 12:10)Eldenroot Napsal(a): Tak směrová růžice I a II jsou naprosto totžné až na 2 písmenka u znaku směrovky... Cundco prodávalo/prodává růžici určenou pro celosvětový trh, Spielbox měl jen německou verzi. Zde mi přijde zbytečné kupovat tyto obě verze.

Máš pravdu. V tomto případě mě ovládá sběratel ve mě a ne hráč Vypláznutý jazyk Zkouším taky vyzvědět, zda je někdo taky tak posedlej. Mrknutí
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#7
Naprosto tě chápu - mám doma jak Kultovní místa ze Spielboxu, tak Kultovní místa z minirozšíření určeného jen pro USA Cult, Siege & Creativity, které obsahuje kromě kultovních míst také 4 kartičky Katarů co vyšly ve Spielboxu...

Kromě toho chci ale i Katary ze Spielboxu, pořád se ale nedaří sehnat. Ikdyž se tyto kartičky liší pouze obrázkem mnicha, tak po nich toužím  Naštvaný
Odpovědět
#8
(12.4.2016, 12:50)Karel Napsal(a):
(12.4.2016, 12:10)Eldenroot Napsal(a): Tak směrová růžice I a II jsou naprosto totžné až na 2 písmenka u znaku směrovky... Cundco prodávalo/prodává růžici určenou pro celosvětový trh, Spielbox měl jen německou verzi. Zde mi přijde zbytečné kupovat tyto obě verze.

Máš pravdu. V tomto případě mě ovládá sběratel ve mě a ne hráč Vypláznutý jazyk Zkouším taky vyzvědět, zda je někdo taky tak posedlej. Mrknutí
 
 Ne nikdo stejně posedle tu není! Usměvavý Ale už se těším, až budu mít další nové kartičky ve své sbírce! Chamtivý Chamtivý Chamtivý
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Asusik
Odpovědět
#9
(12.4.2016, 12:50)Karel Napsal(a):
(12.4.2016, 12:10)Eldenroot Napsal(a): Tak směrová růžice I a II jsou naprosto totžné až na 2 písmenka u znaku směrovky... Cundco prodávalo/prodává růžici určenou pro celosvětový trh, Spielbox měl jen německou verzi. Zde mi přijde zbytečné kupovat tyto obě verze.

Máš pravdu. V tomto případě mě ovládá sběratel ve mě a ne hráč Vypláznutý jazyk Zkouším taky vyzvědět, zda je někdo taky tak posedlej. Mrknutí

Ja bych taky chtel tu německou. ....ale max bych mel pulku.....aby dva lidi meli komplet, chtelo by to 4 lidicky
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#10
A na Spielboxu už směrová růžice s německýma popiskama k dispozici není?
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)