CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Itemy za zboží .....
téma založeno uživatelem endomame - 2.11.2015, 19:26

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 4 Eldenroot 2 endomame 3 LukyBil 1 peťul 1 šmoula 2
#1
Tak me ta stranka a fotky domacich nahrad za zbozi inspirovalo k vyrobe tohoto.... jeste dobarvim a bude ....

Přiložené soubory Miniatury
       
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Eldenroot
#2
Pěkný, taky se koukám doma nudíš co? :)

       Hlavně nejíst, ale hrát!    Ať žije CARCASSONNE!    Ať vzkvétá obchod!

 -Jsem zvědavej jak bude vypadat finální podoba, ale i teť to vypadá velice dobře!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Bomba! Jsem zvědav na finální verzi. A co sud a látka, chystáš se na ně taky? :)
Odpovědět
#4
(2.11.2015, 19:51)Eldenroot Napsal(a): Bomba! Jsem zvědav na finální verzi. A co sud a látka, chystáš se na ně taky? :)

Samozrejme ze chystam.....nvm zda latku stejne barvy nebo zelenou....a sud to bude orisek.....laka me objednat z toho eshopu co resime objednavku.....ale asi si spis udelam nejaky svy....toastaku mam vic....chcete nekdo nakej?
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#5
sud jsem si udělal po svém už před časem - viz. příspěvek č.89 zde - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

 
Tady dávám i foto v realu Usměvavý

Přiložené soubory Miniatury
       
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#6
(3.11.2015, 8:30)šmoula Napsal(a): sud jsem si udělal po svém už před časem - viz. příspěvek č.89 zde - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

 
Tady dávám i foto v realu Usměvavý

  Pěkný a co to zkusit podle přiložených obrázků: malý sud - průměr 15 mm, výška 20 mm
                                                                      velký sud - průměr 18 mm, výška 20 mm


   Pro inspiraci přikládám ještě další obrázky: dřevo, plátky chleba a oblečení

Přiložené soubory Miniatury
                   
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
chleba vypada paradne Usměvavý a to drevo je na co ? ty moje sudy jsou podobny jak to co máš ty - akorát míň kulaty Velký úsměv ...a triko vypada spis jak věž Velký úsměv ... i když, když vím, že je to triko tak ok Usměvavý
Odpovědět
#8
(3.11.2015, 18:17)šmoula Napsal(a): chleba vypada paradne Usměvavý a to drevo je na co ? ty moje sudy jsou podobny jak to co máš ty - akorát míň kulaty Velký úsměv ...a triko vypada spis jak věž Velký úsměv ... i když, když vím, že je to triko tak ok Usměvavý

 Dřevo třeba tady:

 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



   -rozšíření Obchodník se dřevem :)

- Jasný obrázky jsou jen pri inspiraci, kdyby to někomu vyhovovalo lze to objednat toť vše. :)
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   šmoula
Odpovědět
#9
Tak tady prikladam fotku itemu za latkybarveny pecivo za obili

Přiložené soubory Miniatury
   
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#10
(3.11.2015, 23:16)endomame Napsal(a): Tak tady prikladam fotku itemu za latkybarveny pecivo za obili

-To pečivo je PERFEKTNÍ :P seš borec a máš můj obdiv!
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   endomame
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  DÍLNA Zboží-náhrada žetonů Chmura 0 39 31.12.2023, 10:56
Poslední příspěvek: Chmura
  DÍLNA Náhrada za žetony zboží pro 2. rozšíření Chmura 17 237 31.7.2021, 13:41
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  DÍLNA Náhrada za žetony zboží (Nová edice) Chmura 0 1 310 1.3.2019, 20:09
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)