CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Objednávka z Cundco.de
téma založeno uživatelem Adam Vondra - 23.11.2015, 15:01

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Adam Vondra 2 Chmura 2 Eldenroot 9 endomame 3 peťul 2 Samhoov 1
#1
Dobrý den, 

Nemá teď před vánoci někdo v plánu něco objednávat z cundco.de náhodou? Usměvavý
#2
Ano, osobně já objednávám nějaké meeply a Chmurovi taktéž. O co jde?

Tapatalked Usměvavý
#3
No přemýšlel jsem o škole a hradech v německu, ale naprosto nevím jak objednat/poštovné/platba a tak, tak mě napadlo se k někomu přidat Usměvavý
#4
Já bych měl zájem o hrady v Německu....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
#5
(23.11.2015, 16:26)Adam Vondra Napsal(a): No přemýšlel jsem o škole a hradech v německu, ale naprosto nevím jak objednat/poštovné/platba a tak, tak mě napadlo se k někomu přidat Usměvavý

Není problém se domluvit, většinou to je tak, že já to objednám klukům zde na fóru hromadně a potom to rozesílám na vaše adresy v ČR. Platba pak na můj účet (dobírka ne) s příplatkem za poštovné po ČR (to je tak 15-20,-Kč) + celkové poštovné z Německa do ČR se rozpočítá mezi všechny.  

(23.11.2015, 16:30)endomame Napsal(a): Já bych měl zájem o hrady v Německu....

Pokud tedy máte zájem, tak potřebuji vaše adresy + 100% potvrzení objednávky, nechci tu pak řešit to že to nevezmete. Však kluci z fóra ví jak to chodí, myslím že vždy zatím byli spokojeni se vším - @Chmura @peťul @endomame @Samhoov a další
[-] 2x   Chmura, endomame
#6
Mojí adresu taky, nebo bys ji našel v SZ z minula? ja potvrzuju, ze hrady chci na 100% a 1000 promilí
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
#7
OK, tak rekapitulace:

- @endomame - Německé hrady 1x
- @Chmura - meeply (seznam mám v SZ); startovní deska hradu Carcassonne 1x; Halb so wild II. 1x
- @Adam Vondra  - do středy mi dá vědět :)
- @Eldenroot - ten to celé zprostředkuje ::)

Ptám se, přidá se ještě někdo, nebo je to vše?
@Samhoov - tys nic nechtěl nebo @peťul ?

P.S. @Chmura - s tvoji objednávkou jsem nezapomněl, jen mi z Cundco.de nejsou schopni odepsat na můj dotaz ohledně náhradních meeplů :(
[-] 1x   Chmura
#8
(24.11.2015, 0:17)Eldenroot Napsal(a): OK, tak rekapitulace:

- @endomame - Německé hrady 1x + 1x družina čili fantom
- nahradni meeply zasle Mindok na pozadani....nebo staci rict, ze pri koupi jeden chybel, ale nahradil jsi ho a chces to mit komplet
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
#9
Ano, vím, ale sháníme princeznu, draka a perníčka. Nechci Mindok dráždit že to chci celé 2x. K tomu opata, ale u toho pochybuji, mají to i na webu napsané... zde to jistí @šmoula a jeho služby všeho druhu :)

@endomame - jinak, napadá mě, nechybí ti družina a kláštery?
[-] 2x   Chmura, šmoula
#10
Případně, kdyby někdo chtěl malé meply, nebo počítadlo bodů můžu poskytnout! ;)  Kupoval jsem dvě bazarové základní hry - karty jsem použil na výrobu rozšíření.
Chmura Zelený meeple



Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Hromadná objednávka z cundco.de Jakub Jan František Raszka 70 28 539 21.9.2019, 16:25
Poslední příspěvek: Petr Chytka
  HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Hromadná objednávka SPIELDOCH 2/2018 šmoula 5 5 654 13.9.2018, 13:00
Poslední příspěvek: šmoula
  HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Objednávka - Carcassonne: Minirozšíření (Games Quarterly) Curuj 1 4 102 18.4.2018, 19:27
Poslední příspěvek: Eldenroot
HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Hromadná objednávka z BoardGameGeekStore.com Eldenroot 1 4 513 28.11.2017, 19:40
Poslední příspěvek: Eldenroot
  HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Hromadná objednávka Petr Blanc 28 18 491 23.7.2017, 14:39
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)