Zdravím,
Jako nováček v Carcassonne, jsem udělal menší chybu při koupi. Původní hru mám už Carcassonne v nové verzi a 1. rozšíření jsem teď o víkendu koupil ve verzi staré.
Samozřejmě jsem na to přišel, až když jsem to rozbalil, takže mi paní v obchodě peníze vrátit nechce
Paní v kamenném obchodě na mě koukala jako kdybych objevil Ameriku, že je nové Carcassonne, ale nabídla mi variantu, že když si to nechám někde znova zabalit, tak že mi za to vrátí peníze, že jinak to už neprodá.
Už to mám domluvené v pekařství, že mi to zabalí do folie ve které se balí chleba, takže jsem zvědavý jestli mi pak za to vrátí peníze.
Každopádně se mi to jeví divně, že ona v obchodě hračkářství nemá žádnou možnost to reklamovat třeba u dodavatele, který by to zpětně vyměnil....