CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
PRAVIDLA-VYŘEŠENO Figurky Družina
téma založeno uživatelem Miroslav Váša - 1.2.2016, 21:11

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 Eldenroot 1 endomame 1 Miroslav Váša 3 peťul 1
#1
Ahojte, chtel jsem se zeptat, zda prusvitní pajduláci z Výroční edice jsou totožní s Phantomama z družiny?
#2
To nevím, ale průhledný meeple učitele z minirozšíření škola má jinou šířku (hloubku) než průhledný meeple z minirozšíření družina.
[-] 1x   Miroslav Váša
Odpovědět
#3
Jsou totožní  Mrknutí
Odpovědět
#4
V sobotu jsem si objednával Školu, a  hrady a něco prázdných karet  z Cundcoo, ale Družinu jsem tam nenašel a tak mě napadlo tohle řešení-Výroční edici mám....nebo ještě plácat fantomy z chlebové střídky, ale to by zase nebyli průhlední  Usměvavý
Odpovědět
#5
(1.2.2016, 22:04)Miroslav Váša Napsal(a): V sobotu jsem si objednával Školu, a  hrady a něco prázdných karet  z Cundcoo, ale Družinu jsem tam nenašel a tak mě napadlo tohle řešení-Výroční edici mám....nebo ještě plácat fantomy z chlebové střídky, ale to by zase nebyli průhlední  Usměvavý

Nebo Ti je muzu udelat, cinovy, nebo z pryskyrice.....s barvama i flitrama.....kdyz zapatras, je tu nekde galerie tech co jsem fotil

(1.2.2016, 22:04)Miroslav Váša Napsal(a): V sobotu jsem si objednával Školu, a  hrady a něco prázdných karet  z Cundcoo, ale Družinu jsem tam nenašel a tak mě napadlo tohle řešení-Výroční edici mám....nebo ještě plácat fantomy z chlebové střídky, ale to by zase nebyli průhlední  Usměvavý

Skoda, ze jsi nerekl....par platicek prazdnych bych taky chtel....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Miroslav Váša
Odpovědět
#6
(1.2.2016, 21:32)peťul Napsal(a): Jsou totožní  Mrknutí

Souhlasím s Peťulem jsou stejní! Ale i kdyby ne, tak jako Fantomové jsou použitelní! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
(1.2.2016, 23:21)endomame Napsal(a):
(1.2.2016, 22:04)Miroslav Váša Napsal(a): V sobotu jsem si objednával Školu, a  hrady a něco prázdných karet  z Cundcoo, ale Družinu jsem tam nenašel a tak mě napadlo tohle řešení-Výroční edici mám....nebo ještě plácat fantomy z chlebové střídky, ale to by zase nebyli průhlední  Usměvavý

Skoda, ze jsi nerekl....par platicek prazdnych bych taky chtel....

krucipísek, to mě nenapadlo,já byl tak rozhozenej z toho, že jsem byl vybavenej (nezvyk) valutama a přitom nenakoupil ani kartičku, že jsem vletěl na internet, objednal a nabidnout někomu spoluobjednávku mě nenapadlo.Příště se polepším!
[-] 2x   Chmura, endomame
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)