CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Turnaj v Carcassonne Zlatá horečka
téma založeno uživatelem peťul - 13.2.2016, 0:11

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Eldenroot 1 LukyBil 1 peťul 2
#1
Tuto neděli 14.2.2016 v Plzni na adrese Zábělská 54b se koná turnaj v Carcassonne. Konkrétně se bude hrát s nejnovější vydanou hrou od mindoku - Carcassonne Zlatá horečka.

Citace:Srdečně zveme všechny příznivce deskových her na další turnaj v rámci Plzeňské ligy deskových her. 
Tento turnaj nepřímo navazuje na Bangovou přestřelku, tj. jen Ti co se prostříleli se mohou vydat dál, ZA ZLATEM!
Samozřejmě jsou zváni i Ti co na Bangu nebyli! Ti co na Bangu byli, mají malou výhodu, už ví kdo je kdo, jak kdo a co kde! Usměvavý Usměvavý Usměvavý 

Před vlastním turnajem proběhne krátké seznámení s pravidly této varianty Carcassonne (vesměs se jedná o klasická pravidla s několika drobnými výjimkami.) Ceny (od MINDOKu): ...už se připravují.

***Harmonogram***
9h: otevření budovy
9:15 - 9:40: prezence, možnost zkušební partie, k dispozici bude znalec pravidel
9:30: Předání cen z minulého turnaje
9:40: Shrnutí pravidel - odlišnosti od klasického Carcassonne
9:50: Rozlosování
9:55: Start hraní
Přestávka 1: ukázky rýžování zlata
Přestávka 2: ukázka odstřelu hory (tato ukázka bude jen jedna, protože se nedá opakovat!)
15h: konec hraní a hromadný odchod k Berounce - co kdyby tam něco bylo. 

Svačinu a občerstvení vezměte s sebou,... Bude také otevřena samoobslužná kuchyňka pro Vaše využití (je tam konvice, mikrovlnka, kelímky,...voda,...). Ti co půjdou k Berounce, tak doporučuji nezapomenout baterku!

Dobové kostýmy, krupáče, lopaty,... vítány.

Odkazy:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]




Navštíví někdo z Vás tento turnaj Usměvavý

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
#2
Pro mě bohužel trochu z ruky :( Umístím to na Facebook
Odpovědět
#3
Já si toho nevšim Smutný mam to kousek..
Odpovědět
#4
(15.2.2016, 17:29)LukyBil Napsal(a): Já si toho nevšim Smutný mam to kousek..

Nu škoda, ale přiznávám že jsem to sem psal také docela pozdě Smutný
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Zlatá horečka v češtině peťul 2 1 332 29.1.2016, 21:56
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)