17.2.2016, 14:34
Dnes jsem čistě náhodou narazil na moc pěknou vychytávku. Alternativa k bodovacím kartičkám 50/100. Posuďte sami - jednoduché a krásné.
Tak mě napadlo, @šmoula - chystáš nový sortiment pro 3D tisk?
link:
Tak mě napadlo, @šmoula - chystáš nový sortiment pro 3D tisk?
link:
[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

![[Obrázek: 3rSVIAw.png]](https://i.imgur.com/3rSVIAw.png)
![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)


-Viděl bych to třeba v nějaké univerzální barvě třeba černá nebo šedá.