CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Figurka opata
téma založeno uživatelem Eldenroot - 21.2.2016, 19:55

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Adam Vondra 1 Asusik 1 Chmura 5 Eldenroot 8 endomame 3 peťul 1
#1
Zajíma vá informace! Vypláznutý jazyk Teď jde o to jestli ty barvičky budou sedět s barevným provedením figurek hry.... Smutný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#2
(22.2.2016, 9:38)Eldenroot Napsal(a): @endomame - když už mám vše "3D", tak 6 figurek už nějak seženu :)
@Chmura - vyrábí také tokeny tunelu ze dřeva - zde jsou i nabarvené, poznáš rozdíl? Já ne, moc se mi líbí

 Pardon ale to je trochu mýlka Chmura - nevyrábí ze dřeva ale dělal klasiku papírové kulaté žetony!
  - obrázek je super, ale bohužel to není moje práce.... Smutný
 Až @šmoula vyrobil perfektní figurky tunelu na 3D tiskárně. Vypláznutý jazyk

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Já jsem se to rozhodl řešit přes internetový obchod cundo koupí celé sady 18 figurek v příslušné barvě (v sadě je i opat).

 Cena: €3.99   108,-kč

 Odkaz:  

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
(22.2.2016, 22:29)Eldenroot Napsal(a): No dobře, ale co ostatní barvy, které nejsou v nabídce?

 Jasně máš pravdu, ale největší problém je trefit odstín já se o to pokusil a moc to nevyšlo!
 
 No a kdyby se povedly barvičky shodné z barvami meplů v základní hře bude to určitě super!

 Pokusil jsem se figurky barvit, ale bylo to s částečným úspěchem. Zlatá a stříbrná barva  se povedly, ale hnědá a bílá nic moc. A právě tenhle problém bych odstranil zakoupením celé sady figurek!

 Tohle řešení by bylo i pro ty kteří si chtějí opatřit figurky pro 7 a 8 hráče!
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#5
(12.5.2016, 20:15)peťul Napsal(a): Na Cundco je nově možné zakoupit sadu figurek opata, pouze ale ve speciálních barvách.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


 Hnědé figurky mám vypadají velice pěkně! Vypláznutý jazyk Tuto baru můžu jen doporučit! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)