CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Mosty a hrady 2.0
téma založeno uživatelem Eldenroot - 1.3.2016, 0:41

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 2 Eldenroot 4 GinBook 1 PetrM 1
#1
HiG nevědomky potvrdil vydání 8. rozšíření pro nový Carcassonne v2 v nové grafice. Stalo se tak při emailové odpovědi zaměstnance ohledně retisku kartičky. Na datum vydání si ještě budeme muset chvilku počkat.

EDIT:
Dnes unikla přední strana krabice - zdroj: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


[Obrázek: g91t4xJ.jpg]
#2
Doplněn první příspěvek o obrázek přední strany krabice!
Odpovědět
#3
hehe, s tímto tempem to vidím tak, že letos bude nová v2 komplet v oběhu. Usměvavý Ještě by to chtělo i ty mini rozšíření.... ale co už.
Odpovědět
#4
(10.4.2017, 18:28)GinBook Napsal(a): Ještě by to chtělo i ty mini rozšíření.... ale co už.

Podle mě všechny co vyšly ve Spielboxu tak již nevyjdou, ale je zde velká šance k vydání těch, u kterých vlastní licenci HiG
Odpovědět
#5
Podle nejnovějších správ by mělo být rozšíření k dispozici již od 23.10.2017!


 ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#6
K mému překvapení jsem tohle rozšíření viděl dnes u Dobrovského. Nevěděl jsem, že to u nás už vyšlo.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#7
(7.12.2017, 19:58)PetrM Napsal(a): K mému překvapení jsem tohle rozšíření viděl dnes u Dobrovského. Nevěděl jsem, že to u nás už vyšlo.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


  Myslím, že nás bude překvapených více, protože takhle "rychlé vydání" české Mindok ještě nepředvedl! Šokován

  -Každopádně děkujeme za INFO!Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
(7.12.2017, 20:13)Chmura Napsal(a): Myslím, že nás bude překvapených více, protože takhle "rychlé vydání" české Mindok ještě nepředvedl! Šokován

Mindok má některé hry s v CZ edici opravdu velmi brzy po premiéře vydání v originále. Narážím zde například na druhé rozšíření k Mars: Teraformace, které bylo představeno v říjnu, ale již necelé dva týdny poté bylo dostání v české edici i u nás... ale například u třetího rozšíření k Pandemic čekám již 2. rokem a pořád česká edice nikde (naštěstí mi ale z Mindoku minulý týden napsali, že se chystá její vydání na první polovinu roku 2018).
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Padacie mosty - nové rozšírenie Carcassonne Bumsakalaka 5 105 3.11.2023, 18:04
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)