CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
PRAVIDLA-VYŘEŠENO Verze hry
téma založeno uživatelem 0Marty0 - 5.6.2016, 16:34

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 2 Chmura 2 Eldenroot 1 peťul 1
#1
Nevíte někdo jak přijít na to z jakého roku je moje verze hry? V návodu ani na krabici to nikde nemůžu najít...  Smutný
Fotku návodu a krabice doplním hned jak to bude možné.
#2
No tak to teda netuším! (nikde žádný obrázek..... Smutný )

Vím jen, že první verze hry  měly počítadlo bodů do 70 a ne jako dnes do 50 bodů.

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
(5.6.2016, 22:39)Chmura Napsal(a): No tak to teda netuším! (nikde žádný obrázek..... Smutný )

Vím jen, že první verze hry  měly počítadlo bodů do 80 a ne jako dnes do 50 bodů.

Můžu zatím jen napsat, že je to česká verze, počítadlo má hnědou cestu a na začátku nemá symbol bodu (taková ta korunka) a v pravidlech je (někde jsem viděl že se tyto v různých verzích mění - a taky to vím podle jiných pravidel z Big Boxu 5 co taky mám):
Malé město ze dvou částí je za 2 body.
Sedlák: Hráč si může za jedno město započítat body pouze jednou (i když sousedí s více loukami a má obě obsazené...)
Odpovědět
#4
(5.6.2016, 23:10)0Marty0 Napsal(a): Můžu zatím jen napsat, že je to česká verze, počítadlo má hnědou cestu a na začátku nemá symbol bodu (taková ta korunka) a v pravidlech je (někde jsem viděl že se tyto v různých verzích mění - a taky to vím podle jiných pravidel z Big Boxu 5 co taky mám):
Malé město ze dvou částí je za 2 body.
Sedlák: Hráč si může za jedno město započítat body pouze jednou (i když sousedí s více loukami a má obě obsazené...)

 Počítadlo s "korunou" bylo vydáno až s Kolem osudu. Mrknutí
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   0Marty0
Odpovědět
#5
Našel jsem jedno zajímavé téma na Německém fóru.

Jeden z fanoušků má sezbírané všechny německé verze základní hry.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Tomu se teprve říká sběratelství Úžásné
[-] 2x   0Marty0, Eldenroot
Odpovědět
#6
To je jiný vesmír  Velký úsměv
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)