CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Borksova bedna
téma založeno uživatelem borks - 25.11.2016, 12:27

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Asusik 1 borks 4 Chmura 3 Curuj 1 Eldenroot 3 Miroslav Váša 1 peťul 1
#1
Tak jsem se nechal inspirovat vším možným tady na fóru, a protože jsem nesehnal žádnou vhodnou krabici po obchodech (alespoň dle mého vkusu), započal jsem výrobu své vlastní bedny - první v životě  Velký úsměv 

Jelikož nejsem truhlář opět jedu metodou pokus omyl... ale i přes značné nedokonalosti blížím se pomalými krůčky k nějakému výsledku.
Divím se, že v podmínkách a s nástroji kterými tvořím jsem dosáhl i jakštakš nějaké přesnosti, takže to snad nebude až takové fiasko...

Do přílohy vkládám pár fotek z výroby hrubé bedny... až dokončím detaily a zdobení, tak zase něco přihodím...  Mrknutí

ps. slibuju, že do rozdělaného rozšíření se také co nevidět pustím, ale nechtělo se mi lenošit u počítače  Vypláznutý jazyk

rozměry: venkovní (š,d,v) 30x40x15
               vnitřní (úložný prostor) 25x35

krabice je dosti vysoká na to, aby se tam v případě potřeby vešly kartičky ve dvou patrech (ať už pro další rozšíření, nebo jinou hru z rodiny Carcassonne)

Přiložené soubory Miniatury
           
Borks   [Obrázek: brown-meeple.png] 
#2
To je paráda! A vleze se ti tam všechno? Já už vyměnil 3 krabice a pořád toho přibývá, za chvíli bude potřeba další...  Nechápavý
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#3
(25.11.2016, 12:29)Eldenroot Napsal(a): To je paráda! A vleze se ti tam všechno? Já už vyměnil 3 krabice a pořád toho přibývá, za chvíli bude potřeba další...  Nechápavý

No prozatím to na chvilku stačit bude :) teď už vím jak na to, tak třeba až to začne přetékat, tak vyrobím bednu větší  Velký úsměv (mám carcassonne v2, tak toho zatím není tolik) zatím jsem nechal rozměry menší kvůli převozům skladování atd...
Borks   [Obrázek: brown-meeple.png] 
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#4
Pěkná práce jsem moc zvědavý na finálovou podobu! Mrknutí
 -Po trošce cviku můžeš rozjet sériovou výrobu! Usměvavý
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   borks
Odpovědět
#5
Podle fotek to je moc pěkně rozjeté jem zvědavý na výsledek. Usměvavý
Odpovědět
#6
v obchodoch nie je nič vhodné. chválim :)
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#7
tak do výroby jsem zapojil i svou milovanou ženušku jako grafičku a zdobení se blíží konci Mrknutí
výsledek k posouzení v příloze...

Po víkendu se směle pouštím do výroby interiéru bedny Usměvavý

Přiložené soubory Miniatury
                   
Borks   [Obrázek: brown-meeple.png] 
Odpovědět
#8
No tak to je parádní výzdoba! Nechápavý
Bude to nádherná bedinka! Vypláznutý jazyk

Jsem velice zvědavý na vnitřek a celkovou finálovou podobu! Krásná práce!!!
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   borks
Odpovědět
#9
@borks - máš to doma pěkně zařízené a hlavně máš šikovnou ženu, tímto ji zdravím :)

Bedna je povedená, grafika je jako originál. Určitě pak pošli i vnitřek, jsem zvědavý
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#10
Krásná práce! Šikovná paní, taky budu muset zapojit ženský element do malování kufříku, kdybych to maloval já, byl by tam domeček s kouřícím komínem,laťkový plot a v rožku osměvavý sluníčko (maluju ho s úspěchem už od první třídy stejně a hradbám v Carcassonne se opravdu nepodobá)
[-] 3x   Asusik, borks, Chmura
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)