3.12.2016, 12:00
Krásná práce! Šikovná paní, taky budu muset zapojit ženský element do malování kufříku, kdybych to maloval já, byl by tam domeček s kouřícím komínem,laťkový plot a v rožku osměvavý sluníčko (maluju ho s úspěchem už od první třídy stejně a hradbám v Carcassonne se opravdu nepodobá)

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)