CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Odstíny a "prohnutí" kartiček
téma založeno uživatelem Petr Blanc - 21.1.2017, 17:18

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
borks 1 Chmura 3 Eldenroot 3 endomame 1 Petr Blanc 1 Skubin 3 šmoula 1
#1
Dnes jsem si konečně vybalil pár minirozšíření a zjistil jsem, že mají kartičky trošku jiný odstín. Máte to taky tak nebo jsem schytal nějakou špatnou várku? Vystrašený

Dále jsem zjistil, že půlky úplně dokonale ke kartičkám nedosednou, že jsou takové ohnuté. Otázka je stejná, máte to taky tak? Zmatený

Přiložené soubory
.pdf   Carcass.pdf (Velikost: 570,25 KB / Nahráno: 21.1.2017, 17:14 / Stažení: 26x)
[Obrázek: black-meeple.png] CARCASSONNU ZDAR!                    PS: Nevíte někdo o výhodném Kolu osudu/Das Schicksalsrad/Wheel of Fortune/Het Rad van Fortuin?
#2
Je to smutné , ale je to bohužel tak,
Myslím, že i rub je trochu jiný - z toho důvodu se k nějakému rozšíření dával pytlík, ze kterého se kartičky berou...
[-] 1x   Asusik
Odpovědět
#3
Bohužel toto je normální, není možné udržet stejný odstín barev v průběhu delšího období - změna dodatavele (Albi vs Mindok), změna stroje, procesu, atd.
Odpovědět
#4
Barva karet to je bohužel velký problém. Jedno řešení je zakoupení Big boxu, kde pak mají všechny karty stejný odstín.

Co se týká půlek, tak tam bych je reklamoval. Myslím, že je to špatně vyseknutá várka.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
,,pulky" vypadají opravdu na spatny vysek ... jinak skola je v Africe a kdyz tam mají trávu,  tak urcite jiny druh a tudiz jiny odstin ... je to ppdle meho jen drobnost, ktera nijak neovlivnuje hru samotnou ...
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#6
Více než odstín kartiček mě překvapilo, když jsem přiložil cestu základní hry k cestě z 2 rozšíření a zjistil, že nenavazuje plynule, ale je trochu odseknutá (odstín byl taky maličko jiný).
Nicméně pokud máš i karty jinak vyseknuté určitě bych reklamoval... Mrknutí
Odpovědět
#7
Vím, že někdo z našeho fóra měl ten jistý problém s minirozšířením půlky (špatně vyseknuté) - došlo k zaslání nového kusu zdarma. Bohužel už nevím kdo to byl.  Myslí si svoje
Odpovědět
#8
(22.1.2017, 13:10)Skubin Napsal(a): Více než odstín kartiček mě překvapilo, když jsem přiložil cestu základní hry k cestě z 2 rozšíření a zjistil, že nenavazuje plynule, ale je trochu odseknutá (odstín byl taky maličko jiný).

To může být ten samý problém! Plato se s kartami o trochu posune nežádoucím směrem a je to! Nějaký milimetr bych neřešil, ale jestli je to o polovinu tloušťky cesty je něco špatně! Smutný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
(22.1.2017, 13:31)Chmura Napsal(a):
(22.1.2017, 13:10)Skubin Napsal(a): Více než odstín kartiček mě překvapilo, když jsem přiložil cestu základní hry k cestě z 2 rozšíření a zjistil, že nenavazuje plynule, ale je trochu odseknutá (odstín byl taky maličko jiný).

To může být ten samý problém! Plato se s kartami o trochu posune nežádoucím směrem a je to! Nějaký milimetr bych neřešil, ale jestli je to o polovinu tloušťky cesty je něco špatně! Smutný
mám to uplně to samé... cesta z rozšíření na zakládní hru prostě nenavazuje (je posunuta), jen ale u jednoho typu karty... musel bych teď zapátrat, který to byl. věnoval jsem tomu pozornst, až když jsem vyráběl rozšíření ze skenovaných kartiček (myslel jsem že chyba je u mne...) 

jedná se tedy o novou edici...
Borks   [Obrázek: brown-meeple.png] 
Odpovědět
#10
(22.1.2017, 14:34)borks Napsal(a): mám to uplně to samé... cesta z rozšíření na zakládní hru prostě nenavazuje (je posunuta), jen ale u jednoho typu karty... musel bych teď zapátrat, který to byl. věnoval jsem tomu pozornst, až když jsem vyráběl rozšíření ze skenovaných kartiček (myslel jsem že chyba je u mne...) 

jedná se tedy o novou edici...

 Jestli je to jen jedna karta tak to bych napsal do NINDOKU o kartu novou (v rámci reklamace by to měli vyřešit zdarma)!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Databáze/vyhledávač všech kartiček pro Carcassonne Eldenroot 19 4 406 20.7.2018, 10:54
Poslední příspěvek: PetrM
  Hrabě z Carcassonne - rozdíly kartiček Eldenroot 2 1 419 23.7.2017, 8:41
Poslední příspěvek: Eldenroot
  Nová edice - rozdíly v odstínech kartiček Eldenroot 0 947 22.7.2017, 21:18
Poslední příspěvek: Eldenroot
  Ořez kartiček pro tisk Eldenroot 2 1 670 7.12.2014, 21:05
Poslední příspěvek: Eldenroot
  Vzhled kartiček Luky170 10 3 432 3.11.2014, 11:01
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)