CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne Wiki - HODNOCENÍ
téma založeno uživatelem Chmura - 8.8.2017, 22:16

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 11 Eldenroot 8 Mroj 1 Petr Chytka 1 peťul 1 Skubin 2 šmoula 5
#1
(9.8.2018, 15:10)Chmura Napsal(a): A je velká škoda (a myslím i dost velká ostuda), že si členové našeho fóra nenajdou ani chvilku na hodnocení her a dalšího materiálu v naší Carcasonne Wiki.
Vidím to stejně - je to škoda. Bylo by dobré, aby každý hodnotil alespoň to co má přidany ve sbírce na svém profilu. Je možné prolinkovat sbírku s carcapedií ? Je možné u her v carcapedii zobrazit kdo je odnotil ? 
toto sem asi moc nepatří, ale když v profilu kliknu na : "Podrobné informace o ...  na naší CARCAPEDII." , tak mě to nehodí tam kam by mělo Usměvavý
díky ... a pojdťe hodnotit Mrknutí
Odpovědět
#2
(10.8.2018, 8:59)Eldenroot Napsal(a): Jak to myslíš prolinkovat se sbírkou uživatele?
když si kliknu na uživatele -> sbirka -> zde je seznam Carcassonne her, které uživatel má. Tak jsem myslel, že když kliknu na položku, tak mi to hodí na danou hru v Carcapedii Mrknutí
Odpovědět
#3
Nedá se než souhlasit s @Chmura .
Teď jsem tam zase něco naklikal a hodilo by se mi, kdybych viděl jak jsem "předtím" hodnotil. Protože časem samozřejmě může uživatel své hodnocení změnit. Teď jsme si celkem oblíbili Safari, takže teďka je to jasných 5 hvězdiček (zezačátku bych si to o této hře nemyslel).
Dále bych uvítal, aby mohl každý ke svému hodnocení napsat "recenzi" (jak je to třeba na zatrolenych-hrach nebo i jinde). Např k džípu bych napsal, že je to super "nová" funkce - kdy nabádáš ostatní, aby přiložili kartičku na dané místo...nebo, že slon nevypadá jak slon, ale spíš jak statek Velký úsměv ...atd...
Samozřejmě je to jen nápad, který bych za mě uvítal Usměvavý
[-] 2x   Chmura, Matej Ollé
Odpovědět
#4
1. hvězdičky mi přijdou taky fajn, ale pokud nám to chtějí od nové verze zrušit, tak s tím hold asi nic nenaděláme...
2. Co se týče samotné téma na figurku/hru, tak to si myslím, že není dobrý nápad - tam by se potom začalo o hře/figurce "diskutovat" a "recenze" jako taková by to nebyla. Mým cílem bylo aby každý mohl napsat na hru/figurku jen jednu recenzi a mohl by sis zobrazit přehled všech recenzí. Pokud by to bylo jako příspěvky, tak kolikrát musíš listovat, aby jsi našel nějaký relevantní příspěvek, takže by to ztrácelo pro mě smysl..

v meeplepedii, je u každé figurky kolonka "Uživatelské recenze a hodnocení" - na co to slouží ?
Odpovědět
#5
(24.11.2018, 10:48)Skubin Napsal(a): Ona je otázka, kolik členů je z oněch 850 aktivních, třeba v rámci měsíce. Jde něco takového zjistit ? 
na hlavní stránce dole je seznam uživatelů a můžeš si ten seznam seřadit dle poslední aktivity, takže takhle to plus mínus jde zjistit.
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)