CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne Wiki - HODNOCENÍ
téma založeno uživatelem Chmura - 8.8.2017, 22:16

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 11 Eldenroot 8 Mroj 1 Petr Chytka 1 peťul 1 Skubin 2 šmoula 5
#1
Carcapedie HODNOCENÍ jednotlivých her a rozšíření.

-Je velká škoda (a myslím i dost velká ostuda), že si členové našeho fóra nenajdou ani chvilku na hodnocení jednotlivých her v naší Carcapedii. Smutný Většinu her hodnotil jen jeden uživatel. Já sám bych rád hodnotil své oblíbené hry, ale nemohu, protože jsem většinu do Carcapedie vkládal. A tak je na vás uživatelích, aby jste hodnotili vaše oblíbené hry. Díky vašemu hodnocení budeme všichni vědět jak si jednotlivé hry a rozšíření stojí.

-Myslím, že naše Carcapedie je jedinečná protože nikde jinde není tak ucelený, přehledný a kompletní přehled Carcassonne her a jednotlivých rozšíření.

Tak neváhejte a HODNOŤTE vaše oblíbené hry! Mrknutí

 ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
#2
Carcassonne Wiki - HODNOCENÍ jednotlivých her, rozšíření, figurek a dalšího herního materiálu.

-Naše Wiki byla začátkem roku rozšířena o Meeplepedii a rozšířila tak informace o další herní materiál (figurka, žetony, kostky a další pomůcky.

-A je velká škoda (a myslím i dost velká ostuda), že si členové našeho fóra nenajdou ani chvilku na hodnocení her a dalšího materiálu v naší Carcasonne Wiki. Smutný Smutný Smutný

Tak neváhejte a HODNOŤTE vaše oblíbené hry, figurky a další Carcassonnové nezbytnosti z vašich her! Mrknutí


ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#3
(10.8.2018, 9:19)šmoula Napsal(a):
(10.8.2018, 8:59)Eldenroot Napsal(a): Jak to myslíš prolinkovat se sbírkou uživatele?
když si kliknu na uživatele -> sbirka -> zde je seznam Carcassonne her, které uživatel má. Tak jsem myslel, že když kliknu na položku, tak mi to hodí na danou hru v Carcapedii Mrknutí 

To je zajímavý nápad. Usměvavý To by mohlo usnadnit hodnocení jednotlivých her! Velký úsměv Velký úsměv Velký úsměv
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
Když, jsem dnes procházel Carcapedii tak jsem zjistil, že u některých her a rozšíření jsme se v jejich hodnocení "dokonce" dostali na celé číslo 6! Myslí si svoje

 -Zdá se mi to poměrně málo, když je na fóru k dnešnímu dni registrováno 847 členů! Vystrašený

 -Téměř každý den je na fóru okolo 20 uživatelů a někdy i více!


 Takže dost dobře nechápu PROČ NEHODNOTÍTE SVÉ OBLÍBENÉ HRY A ROZŠÍŘENÍ???  Křik Křik Křik

 -Je škoda, že si na to neuděláte alespoň chvilku.
       Já bych hodnotil hned, ale bohužel nemůžu hodnotit své příspěvky... Tak s tím koukejte něco udělat! Naštvaný Naštvaný Naštvaný
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Eldenroot, Skubin
Odpovědět
#5
(14.11.2018, 22:17)Eldenroot Napsal(a): Hodnotit bys mohl pokud bych jako autora převedl tebe na třeba fiktivního uživatele, ale Chmura je jen jeden :)

 To je v pořádku! Usměvavý  Jen mě mrzí, že když jsme si daly takovou práci tak to jen málokdo ocení. Smutný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
Jsem rád, že nám hodnocení položek v naší Carcapedii o něco stouplo!

  Chtěl bych všem těm, kdo hodnotili poděkovat! Velký úsměv Velký úsměv Velký úsměv 

 Ale také zárověn u těch, kteří tak ještě neučinili, požádat aby si tu chvilku našli! Naštvaný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
1. Tak to jsem nevěděl. Hodnocení pomocí hvězdiček  v Carcapedii a Meeplepedii mě příde fajn, přehledné a funkční. je velká škoda, že další verze softweru to nebude podporovat.

2. Psaní komentářů k položce

-Mám stejné obavy jako Eldenroot. Nepřeji si aby se nám s této funkce stal nepřehledná spamovací koutek. Spíše bych uvítal, aby každá položka podle potřeby měla samostatné táma, ke kterému by byl přístup právě od určitého tématu v Meeplepedii, nebo Carcapedii.

-Spíš by se mě líbyl odkaz na recenzi dané hry, nebo rozšíření, či figurky. Ale nevím jestli by se to zbytečně v některých ohledech nedublovalo se stávajícím popisem jednotlivých položek.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
Jsem rád, že nám hodnocení položek v naší Carcapedii stouplo z 6 alespoň na 9!

  Chtěl bych všem těm, kdo hodnotili poděkovat! Velký úsměv Velký úsměv Velký úsměv 

 Je smutné, že si na hodnocení našli chvilku jen 3 z 850 členů našeho fóra...

                                                          Není to přeci jen trochu málo!
Naštvaný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
(24.11.2018, 10:48)Skubin Napsal(a): Ona je otázka, kolik členů je z oněch 850 aktivních, třeba v rámci měsíce. Jde něco takového zjistit ?  Myslí si svoje

Ano to je velká pravda, protože někteří se jen přihlásily a už je tu nikdy nikdo neviděl! Myslí si svoje

Nicméně každý den je na fóru 15 - 20 členů a proto si myslím, že by mohlo přibýt minimálně 10 hodnocení na víc! Vítěz
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#10
A je zde opět moje obligátní otázka!

Proč si naši uživatelé neudělají chvilku času, aby ohodnotili své oblíbené Carcassonne hry?

Máme již v naší Wikipediii celkem 4 databáze, které jsou průběžně doplňovány o nové informace a obrázky. Takto sestavenou databázi Carcassonne her, figurek a dalších pomůcek pro Carcassonne hry nikde na internetu nenajdete!

 ODKAZ ZDE:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



 -Nebojte se hodnotit to co máte rádi a tím je CARCASSONNE! Usměvavý Usměvavý Usměvavý Usměvavý Usměvavý
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Eldenroot, šmoula
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)