CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Golem
téma založeno uživatelem Chmura - 5.9.2017, 19:07

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Budulman 1 Chmura 28 Eldenroot 5 Jakub Jan František Raszka 1 Karel 1 oludek2 2 PesBobes 3 PetrM 4 Řízek 2 šmoula 3 Tomáš 1
#1
@Chmura - určitě bych zvolil Carcassonne font tak, aby to pěkně k sobě ladilo. Co se týče první kartičky, moc pěkná, jen menší dotaz - šlo by přidat nějaké stínování nebo upravit ty náhrobky? Jsou tam jako pěst na oko :)
Odpovědět
#2
Hnědá by byla asi lepší, ale ohledně viditelnosti na figurkách... těžko říci  Myslí si svoje
Odpovědět
#3
Krásné, dobře odvedena práce... ostatně tak jako vždycky!  Úžásné

Toto minirozšíření bude exklusivně dostupné jen a pouze na 2. srazu... s možností obdržet autogram a podpis od autora @Chmury, určitě to bude sběratelský unikát! Doporučuji přijet  Cool
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#4
(11.10.2017, 19:06)Chmura Napsal(a): (Jen pro zajímavost bylo potřeba na každý roh minimálně 3 řezy a tak jsem řezal celkem 504 krát a zabralo mě to celkem 45 minut!)

Šokován ale ve výsledku se to velmi povedlo!
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
(23.10.2017, 0:01)oludek2 Napsal(a): to je moc krásné!!! Vystrašený škoda že to nejde sehnat jinak.....ne všichni mohou jet na sraz........

Škoda, žes nedorazil. A to i ostatní... bylo to fajn, člověk zažil spoustu zábavy i se přiučil co nevěděl. Osobně jsem si vyzkoušel další edice Carcassonne. Bohužel všechny co jsem chtěl, tak jsem nestihl, ale o to větší důvod mám jet na příští sraz Smíšek
[-] 1x   Chmura
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)