CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Minirozšíření "Jeskyně v Carcassonne"
téma založeno uživatelem Eldenroot - 20.12.2017, 16:23

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 3 Eldenroot 4
#1
Dávám v potaz vcelku povedené neoficiální minirozšíření s názvem "Jeskyně v Carcassonne" (v originále "The Caverns of Carcassonne). Minirozšíření přidává do hry 12 ks (+4 ks bonusových) kartiček krajiny a velmi zajímavá propracovaná pravidla s novou herní mechanikou. Autorem je uživatel "Just a Bill" z Carcassonne Central fóra. V příloze je náhled dvou kartiček.

Odkaz ke stažení kartiček pro tisk a pravidel: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Minirozšíření se mi moc líbí, hlavně z důvodu přidání nové herní mechaniky. Po grafické stránce se taky velmi povedlo (tak jako jeho další výtvory). Kdybych měl doma více místa na kartičky, tak bych si jej všemi deseti zařadil do sbírky.

***Prosím neumisťujte soubory tohoto autora na naše fórum ke stažení, linkujte přímo do jejich tématu na Carcassonne Central (autorská práva).***

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 2x   Chmura, Petr Chytka
#2
Souhlasím vypadá to velice zajímavě jak grafika tak i herní mechanika jeskyní. Ale barevně je to dost mimo nesedí zelená a hnědá bude asi taky trošičku jiný odstín (a to je celkem škoda).

 -Že bych si rozšířeníčko vyrobil? Velký úsměv
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
(20.12.2017, 20:05)Chmura Napsal(a):  -Že bych si rozšířeníčko vyrobil? Velký úsměv

Hele, nikdo ti v tom nebrání a já budu jen rád... jen to prosím umísti do dané části fóra  Cool

Dotyčný má toho na svém kontě opravdu hodně povedených věcí, určitě zde klidně můžu napsat o dalších minirozšířeních a udělat poté nějaký výběr.
Odpovědět
#4
(20.12.2017, 21:43)Eldenroot Napsal(a):
(20.12.2017, 20:05)Chmura Napsal(a):  -Že bych si rozšířeníčko vyrobil? Velký úsměv

Hele, nikdo ti v tom nebrání a já budu jen rád... jen to prosím umísti do dané části fóra  Cool

Dotyčný má toho na svém kontě opravdu hodně povedených věcí, určitě zde klidně můžu napsat o dalších minirozšířeních a udělat poté nějaký výběr. 

 Možná by jsme se mohli slušně zeptat, jestli můžeme kartičky upravit... Zmatený
 A kdyby ne, tak bych byl alespoň pro překlad pravidel do češtiny (něco málo jsem pochopil s obrázků...). Smutný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
To se 100 % jistotou nevyjde po minulých problémech... návod do cz podle mne udělat můžeme, redesign kartiček taky ale umístit do příslušné sekce.
Odpovědět
#6
(21.12.2017, 10:16)Eldenroot Napsal(a): To se 100 % jistotou nevyjde po minulých problémech... návod do cz podle mne udělat můžeme, redesign kartiček taky ale umístit do příslušné sekce.

  Ok dobře tedy uděláme to tak. Přeložíš návod k rozšíření? Když budu mít překlad bude i návod s obrázky! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
(21.12.2017, 11:28)Chmura Napsal(a): Ok dobře tedy uděláme to tak. Přeložíš návod k rozšíření?

Přeložím, ale až se k tomu dostanu. Výhledově leden pokud se podaří po večerech najít volnou chvilku.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)