CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Minirozšíření "Jeskyně v Carcassonne"
téma založeno uživatelem Eldenroot - 20.12.2017, 16:23

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 3 Eldenroot 4
#1
Souhlasím vypadá to velice zajímavě jak grafika tak i herní mechanika jeskyní. Ale barevně je to dost mimo nesedí zelená a hnědá bude asi taky trošičku jiný odstín (a to je celkem škoda).

 -Že bych si rozšířeníčko vyrobil? Velký úsměv
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#2
(20.12.2017, 21:43)Eldenroot Napsal(a):
(20.12.2017, 20:05)Chmura Napsal(a):  -Že bych si rozšířeníčko vyrobil? Velký úsměv

Hele, nikdo ti v tom nebrání a já budu jen rád... jen to prosím umísti do dané části fóra  Cool

Dotyčný má toho na svém kontě opravdu hodně povedených věcí, určitě zde klidně můžu napsat o dalších minirozšířeních a udělat poté nějaký výběr. 

 Možná by jsme se mohli slušně zeptat, jestli můžeme kartičky upravit... Zmatený
 A kdyby ne, tak bych byl alespoň pro překlad pravidel do češtiny (něco málo jsem pochopil s obrázků...). Smutný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
(21.12.2017, 10:16)Eldenroot Napsal(a): To se 100 % jistotou nevyjde po minulých problémech... návod do cz podle mne udělat můžeme, redesign kartiček taky ale umístit do příslušné sekce.

  Ok dobře tedy uděláme to tak. Přeložíš návod k rozšíření? Když budu mít překlad bude i návod s obrázky! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)