27.12.2017, 15:58
Dobrý den,
dívala jsem se, že předělávka na Cirkus 1.0 byla smazána. Jak to vypadá? Když vycházela v 2.0 těšila jsem se, že tady najdu předělávku a pak si jen kartičky přelepím. Je někde možnost je získat? Děkuji moc
dívala jsem se, že předělávka na Cirkus 1.0 byla smazána. Jak to vypadá? Když vycházela v 2.0 těšila jsem se, že tady najdu předělávku a pak si jen kartičky přelepím. Je někde možnost je získat? Děkuji moc

![[Obrázek: 3rSVIAw.png]](https://i.imgur.com/3rSVIAw.png)
![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)
