CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Cirkus 1.0
téma založeno uživatelem Chmura - 3.4.2017, 18:40

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
carols 1 Chmura 15 Eldenroot 14 endomame 2 Miroslav Váša 1 Neprofík 3 PresetM 2 theforce24 1
#1
Rozšíření Cirkus - konverze pro Carcassonne 1.0

Tak jak jsem před časem slíbil, pokusil jsem se o předělávku první z kartiček rozšíření Cirkus pro novou edici.
Jak se mi to povedlo můžete posoudit sami. Jak se vám líbí můj první pokus?

V příloze je předělaní a originální kartička.

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
#2
Ať si říká kdo chce co chce, ale ta grafika starého Carcassonne má něco do sebe - krásné detaily, jednoduché, žádné zbytečnosti. Za mě hluboká poklona a moc se těším na další kartičky. Nic neuspěchat, raději s chutí než se trápit. Děkujeme!  Usměvavý
[-] 1x   TGD
Odpovědět
#3
To je jen první pokus. Jen jsem zkoušel jestli to půjde a také jak to bude vypadat.
A tohle je výsledek 4 hodin pokusů a omylů. Takže reálné to podle mě je.
Pokusím se kartičky ještě vylepšit (a k tomu by bylo ještě potřeba o něco kvalitnější obrázky).

Takže dobrá zpráva pro všechny, rozšíření CIRKUS pro starší verzi Carcassonne BUDE!  Mrknutí
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Miroslav Váša
Odpovědět
#4
Myslím si, že kvalitnější skeny se objeví co nevidět. Možná bude lepší si ještě nějaký ten den/týden počkat.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
Zatím to vypadá senzačně! Moc se těším. Už vidím, jak to hrajeme v krásné staré grafice...
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#6
Mimochodem, koukal jsem již na dva německé pokusy, ale i když si jejich práce cením, Tvá kartička "jen na zkoušku" je hravě strčí do kapsy. Usměvavý

Moc rád si počkám na finální verzi. Mindok už to má delší dobu na skladě, tak jen čihám, až to najdu v nějakém kamenném obchodě. A pak si to koupíme a přelepíme. Hodně naštvaný
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#7
(15.4.2017, 8:38)Neprofík Napsal(a): Moc rád si počkám na finální verzi. Mindok už to má delší dobu na skladě, tak jen čihám, až to najdu v nějakém kamenném obchodě. A pak si to koupíme a přelepíme.

Levnější je koupit si plato prázdných kartiček na Cundco.de a přelepit je... dřevěné figurky se dají taky sehnat na spielmaterial.
Odpovědět
#8
(15.4.2017, 9:48)Eldenroot Napsal(a): Levnější je koupit si plato prázdných kartiček na Cundco.de a přelepit je... dřevěné figurky se dají taky sehnat na spielmaterial.

Díky za zprávu.

Toho jsem si vědom, ale tady převažují etické důvody. To rozšíření se normálně prodává, a proto chci zaplatit vydavateli, i když si jej potom upravím.

Prázdné kartičky používáme na neoficiální rozšíření a věci, které už se nevydávají. Úplně totiž nevidím důvod, proč podporovat člověka, co s tím jde na internet a hrozně to předraží, protože to jinde koupit nejde. On si namastí kapsu, ale autoři z toho beztak neuvidí ani cent.
[-] 2x   Asusik, Chmura
Odpovědět
#9
(15.4.2017, 13:13)Neprofík Napsal(a): Toho jsem si vědom, ale tady převažují etické důvody. To rozšíření se normálně prodává a proto chci zaplatit vydavateli, i když si jej potom upravím.

Klobouk dolů a palec nahoru za takový přístup! Šokován Palec nahoru Potlesk
Odpovědět
#10
(15.4.2017, 8:38)Neprofík Napsal(a): Mimochodem, koukal jsem již na dva německé pokusy, ale i když si jejich práce cením, Tvá kartička "jen na zkoušku" je hravě strčí do kapsy. Usměvavý

Moc rád si počkám na finální verzi. Mindok už to má delší dobu na skladě, tak jen čihám, až to najdu v nějakém kamenném obchodě. A pak si to koupíme a přelepíme. Hodně naštvaný

 No koukal jsem na to a kámen úrazu je kombinace staré a nové grafiky. Smutný
 Zase na druhou stranu Strážné věže se jim hodně povedly (když si odmyslím špatný odstín zelené hodně dobrá práce). Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Cirkus (Under the Big Top) ztpc2000 4 69 12.6.2023, 13:41
Poslední příspěvek: ztpc2000
  Cirkus 1.0 Nohermi 14 4415 17.4.2018, 21:31
Poslední příspěvek: carols



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)