CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Meeples — kolik?
téma založeno uživatelem pripluv - 9.1.2018, 19:26

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 3 Eldenroot 2 pripluv 6 šmoula 5
#1
(9.1.2018, 19:26)pripluv Napsal(a): V případě, že hrajete nějaké rozšíření (či několik rozšíření), přidáváte si k základní sadě i další meeples?
U Trhů v Lipsku přímo doporučují meeple navíc, je-li možnost.

No a na to přímo navazuje otázka — dají se někde rozumně koupit meeples (5 + 1, tzn., pro šest hráčů) třeba jen po dvou kusech od každé barvy? Nebo se vyplatí udělat přímo sadu, řekněme po deseti meeples?

Co jsem kde vygooglil, tak se dá pořídit 21 odstínů, milión variant, nebo přímo na kila, ale jen pár základních figurek jsem nenašel...

Základní barvy mám (zelená, červená, žlutá, černá, modrá) to není problém zbytek lze objednat na Cundo.cz Cool
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#2
(9.1.2018, 19:46)pripluv Napsal(a): Máš případně navíc?

Na Cundo jsem nic nenašel, já jsem asi slepejš  Úžásné .

No a kolik se vyplatí v sadě mít? Vycházím z toho, že se na nějaký čas zaseknu max. u dvou rozšíření (1 a 2) a 2–3 minirozšíření (a co půjde hodlám hrát dohromady). Ještě asi pořídím fantomy (takže další potenciální pinčl  Vítěz ).

Jdu znovu hledět na Cundo  Usměvavý ...

Určitě poradí @Eldenroot Je to náš lord Distributor! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Tak zde je přímá odpověď kde koupit náhradní meeply od základních barev! Mrknutí


 -Zakoupíte je přímo na Condco! Více odkaz níže!  A to nejen jednoho, ale hned dva! (Ke hře s mapami budete totiž potřebovat +2 figurky od každé barvy navíc!) Vítěz

 ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Mini Meeples Kerry42 0 26 27.2.2024, 18:00
Poslední příspěvek: Kerry42
  Kolik panáčků se vejde do krabičky od fantomů? TGD 12 832 1.6.2021, 20:09
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)