CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DŮLEŽITÉ Aktualizace fóraSeznam aktualizací a změn
téma založeno uživatelem Eldenroot - 9.11.2014, 21:42

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 5 BugginOut 1 Bumsakalaka 15 Chmura 64 Curuj 9 Eldenroot 239 endomame 6 Fanny 1 Kamzik 3 Karmyn 2 Mati 1 Miroslav Váša 2 Mroj 2 Mutus 2 PesBobes 2 Petr Blanc 7 PetrM 7 peťul 23 Samhoov 1 skautik 1 Skubin 9 Sleepy 1 šmoula 19 Tester 2 xwinte00 2
#1
dá sa nejako upozorniť na môj inzerát v bazári, že už nehľadám a inzerát sa môže odstrániť? alebo zamknúť tému. Hľadal som to práve v "ohlásiť", ale nedá sa tam ani napísať komentár Nerozhodnutý
Ak je to moc práce, tak samozrejme si napíšem príspevok "lock prosím". Diskrétnejšie by to bolo cez hlásania, hlavne ak b sa forum rozrástlo. Samozrejme záleží na tebe Usměvavý
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
[-] 1x   Eldenroot
#2
Ďakujem za odpoveď.
tam som to našiel, nedával som ostatné... pod "neaktualny prispevok" som to radiť nechcel, zdalo sa mi to zavádzajúce
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
#3
Snad to patrí sem:
Nemalo by byť v profile možnosť zaškrtnúť si aj ďalšie verzie základnej hry? Sú v cacapedii všetky (tj. 10. výročie, s kolesom osudu, limitované edície,...) Ak sa to už riešilo, tak zmažte tento post Usměvavý
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
#4
Ahoj, pred a po prihlásení vidím nejaké divné veci, vid. príloha. Ale je to len na úvodnej stránke...
Firefox Win10 x64

Přiložené soubory Miniatury
   
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
[-] 1x   Eldenroot
#5
Ked dám "Označiť všetky témy ako prečítané", tak funkcia sa nevykoná a napíše mi nasledovné:
Citace:Ke shlédnutí této stránky nemáte oprávnění. Může to být z několika následujících důvodů:
  1. Váš uživatelský účet byl buď pozastaven, nebo Vám byl zakázán přístup k této stránce.
  2. Nemáte přístupová práva ke stránce. Pokoušíte se shlédnout něco, co byste neměli? Podívejte se na pravidla fóra, zda k této akci máte oprávnění.
  3. Váš účet stále ještě čeká na aktivaci nebo na povolení od moderátora. (

    [Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

    )
  4. Snažíte se o přímý přístup na tuto stránku, což lze jen z patřičných formulářů či odkazů.
Myslí si svoje
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
#6
u mňa funguje Palec nahoru
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
#7
(29.3.2020, 7:42)Eldenroot Napsal(a): ...
Za mě je budoucnost jinde, stále více lidí se přesouvá z tradičních fór na fóra typu Reddit a nebo řeší věci přímo přes Discord/Facebook atd. 
...
budúcnosť vidím rovnako, ale nepovažujem to vôbec za dobré a správne. na FB sa točia stále tie isté otázky a odopovede k nim a zvyšok je odpad, ktorým sa nedá prehrabať k ničomu relevantnému. neviem ako by toto forum fungovalo na takom alebo podobnom systéme. môže to byť len podpora iných stránok. bohužiaľ, ľudia sú na FB a podobných službách a už nepátrajú dalej a hlbšie, jednoduchšie je sa opýtať. Bohužiaľ som zažil umretie jedného z fór s nástupom FB a jeho podporou u mladých. To je asi ale na inú diskusiu

k veci - filtrovanie mi netreba, na fóra som zvyknutý a viem si pozrieť čo ma zaujíma  Usměvavý
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
[-] 1x   Skubin
#8
dnes ráno som mal 40 neprečítaných príspevkov v jednej téme z 9.2.2020  Nerozhodnutý nejaká ojedinelá chyba?
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
#9
v kategórii "3D Tisk" je pri tmavom režime čierny text na čiernom pozadí. Všimol som si až dnes, neviem či sa nemenilo medzitým niečo...
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)



Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
DŮLEŽITÉ Příspěvek na provoz fóra - Mecenáš fóra ❤ Eldenroot 197 175 665 29.2.2024, 21:41
Poslední příspěvek: Eldenroot
Carcapedie - AKTUALIZACE Chmura 260 38 889 24.5.2023, 0:13
Poslední příspěvek: Chmura
  Aktualizace jádra (23.6./2021) - seznam chyb Eldenroot 5 49 26.6.2021, 13:50
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)