CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Rozšíření 6: Král, hrabě a řeka
téma založeno uživatelem Mroj - 23.6.2018, 15:22

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
BloBlo 2 Chmura 20 Eldenroot 8 Jana.Zat 1 Mroj 12 PesBobes 2 PetrM 5
#1
Já bych jím také poslala tu fotku kde je to jasně vidět.
Ale z vlastní zkušenosti se s firmou mindok moc dobře nejedná.
Protože vlastním spoustu her i od firmy Mindok tak se mi nasbíralo přes 150 doků. Které jsou na návodech her někde v rohu. Když jsem hledala na stránkách Mindok k čemu to je dobré tak jsem nic nenašla. Po tom co jsem jim napsala jsem byla odkázaná na stránky svět her(jen tu mohu uplatnit doky). A ještě v nějakých omezených měsících. Snažila jsem se kontaktovat svět her. To vůbec žádná odpověď. Někdy jsem pak dočetla že se člověk registruje a pak odešle doky a může uplatnit slevu. Na registrovaném účtě není o docích vůbec žádná zmínka. Dovolat se mi nejde to nikdo nezvedá. Tak nevím jestli to došlo a pod. 

Tak jsem opět kontaktovala firmu Mindok a ty mě odkázali opět na firmu svět her. 

Přijdu si jako blbec ale asi jim to nechám a nebudu to řešit. Je pravda že mají největší výběr her. Ale o dost dražší takže když to objednám jinde nepotřebuji ani tu slevu.

Vůbec jsem nepochopila proč ty Doky nejdou uplatnit u Mindok.
 
Držím pěsti ať vám jednání s firmou Mindok vyjde lépe než mě.

Jana
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Řeka Jubilejní edice 20 let + 2x Řeka II v jedné hře Chmura 0 41 14.12.2021, 1:16
Poslední příspěvek: Chmura
  Žetony pro rozšíření Král ( Carassonne v 1.0) Chmura 3 1 382 4.2.2019, 1:02
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)