CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Rôzne šírky kartičiek krajiny v2.0
téma založeno uživatelem BloBlo - 9.11.2018, 12:04

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
BloBlo 4 Chmura 5 Curuj 1 Eldenroot 2 PetrM 3
#1
(9.11.2018, 12:04)BloBlo Napsal(a): Vedeli by ste mi určiť šírku kariet z každého samostatne zakúpeného rozšírenia v2.0? To by bolo najlepším riešením - dosť by mi to pomohlo.

 To je mě velice líto! Smutný  Mrzí mě, že výrobce nedokáže dodržet stejnou tloušťku všech karet. Myslí si svoje

 Jestli tě netlačí čas tak mohu pro tebe tloušťku karet u jednotlivých rozšíření změřit. (Nejdříve se ale k tomu dostanu až příští týden v neděli.) Cool
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   BloBlo
Odpovědět
#2
Já jsem už jednou řešil něco podobného! Předělával jsem krabičku pro uživatele @"PesBobeš".


  -No myslím, že můj systém krabiček tohle překvapit nemůže! Cool
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
(9.11.2018, 15:53)PetrM Napsal(a): No na ty krabičky jsem právě myslel. Mám v úkolníčku, že si je vytisknu. Tak aby nemusely být 2 verze na základní hru a na základní kartičky z big boxu.

 U krabiček mám napsáno, že při jakémkoli problému lze vyrobit příslušnou krabičku na přání! Mrknutí

  -Mám doma také Big box tak si myslím, že krabičky na Big box určitě budou k mání! Cool
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
Myslím si, že v krabici by to mohly vyřešit posuvné rozdělovací přepážky, něco podobného jako je na obrázku v příloze!

 -Je mě jasné, že po bitvě je každý generál, ale jen nabízím alternativu co s tím udělat.

Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
No a nebo jen nový vnitřek! Smutný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  "Nový" Fan design Carcassonne karticiek Bumsakalaka 3 1 073 21.4.2020, 13:13
Poslední příspěvek: Chmura
  Karty krajiny - Mapa Německa v2 Chmura 0 1 044 3.5.2019, 0:14
Poslední příspěvek: Chmura
  Výsek kartičiek Mato 15 4 157 18.1.2016, 22:16
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)