CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Výsek kartičiek
téma založeno uživatelem Mato - 9.11.2015, 19:23

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 4 Eldenroot 3 Mato 6 šmoula 3
#1
Vadí vám niekedy chybný výsek kartičiek? Ako to riešite, resp. riešite to vôbec? Konečne mi dorazilo dlho očakávané rozšírenie Mor a trochu ma zarazil mierne posunutý výsek kartičiek. Hlavne pri cestách je to dosť viditeľné. Zatiaľ mi každé rozšírenie, ktoré som si prikúpil prišlo po tejto stránke v "poriadku", ale teraz je ten posun dosť viditeľný. Nemali ste s týmto, alebo podobným niekedy problém? Nezvažovali ste niekedy reklamáciu? Dik
(objednávka bola zo spielboxu)

Přiložené soubory Miniatury
   
#2
Toto se mi nikdy naštěstí nestalo, a to mám doma i minirozšíření mor.

Zkusil bych napsat email s fotkou, myslím že uspěješ. Jinak vytisknout doma a jednu kartičku nahradit. Asi bych to neřešil
[-] 1x   Mato
Odpovědět
#3
Kartičky mám vlastní výroby, takže všechno sedí a pokud by něco nesedělo, tak je to moje chyba Velký úsměv
jinak by mě to zamrzelo, kdybych koupil rozšíření a nesedělo to, tak bych to asi zkusil reklamovat - dokud můžeš Mrknutí

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 2x   Eldenroot, Mato
Odpovědět
#4
Eldenroot - no hej, ale to nie je len tá jedna kartička, ale 4! V podstate všetky karty, ktorých cesty vedú do strán. Takže tam veru napíšem Naštvaný 
šmoula - vidíš, tak nakoniec tie kartičky predsa len budem musieť asi tlačiť   :D .

dík
Odpovědět
#5
Tak jak se koukám na fotečku tak ten výsek je celkově posunutý nahoru je to zmetek VRÁTIT! :(

Zatím se mě nic podobného nestalo.... a doufám, že nestane.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
(9.11.2015, 21:19)Mato Napsal(a): Eldenroot - no hej, ale to nie je len tá jedna kartička, ale 4! V podstate všetky karty, ktorých cesty vedú do strán. Takže tam veru napíšem Naštvaný 
šmoula - vidíš, tak nakoniec tie kartičky predsa len budem musieť asi tlačiť   :D .

dík

To neni tlačeny Vypláznutý jazyk ...je to ručně malovany Vypláznutý jazyk Usměvavý - co kartička to originál Usměvavý
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#7
(9.11.2015, 22:11)šmoula Napsal(a):
(9.11.2015, 21:19)Mato Napsal(a): Eldenroot - no hej, ale to nie je len tá jedna kartička, ale 4! V podstate všetky karty, ktorých cesty vedú do strán. Takže tam veru napíšem Naštvaný 
šmoula - vidíš, tak nakoniec tie kartičky predsa len budem musieť asi tlačiť   :D .

dík

To neni tlačeny Vypláznutý jazyk ...je to ručně malovany Vypláznutý jazyk Usměvavý - co kartička to originál Usměvavý

 A ty jsi na pastelky NETLAČIL? :)
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
to Chmura -
ano je to celé posunuté do hora. Už som tam napísal, tak som zvedavý na reakciu. Inak mne sa to stalo tiež prvý krát a dúfam, že aj posledný Usměvavý


to šmoula - Usměvavý
  ja som to s tou tlačou myslel tak všeobecne, že teda nejaké kartičky už asi budem musieť vyrobiť - vytlačiť aj ja keďže donedávna som to odmietal.
Odpovědět
#9
Určitě bych tam napsal a zkusil vyreklamovat, myslím že nebudeš první ani poslední... celá série bude posunutá
Odpovědět
#10
(9.11.2015, 22:18)Mato Napsal(a): to Chmura -
ano je to celé posunuté do hora. Už som tam napísal, tak som zvedavý na reakciu. Inak mne sa to stalo tiež prvý krát a dúfam, že aj posledný Usměvavý


to šmoula - Usměvavý
  ja som to s tou tlačou myslel tak všeobecne, že teda nejaké kartičky už asi budem musieť vyrobiť - vytlačiť aj ja keďže donedávna som to odmietal.

však řekni tady lidem na foru - pokud říkají, že se to od originálního nepozná, tak ti třeba pár za nějakou korunu (nebo €) udělají Mrknutí
[-] 1x   Chmura
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  "Nový" Fan design Carcassonne karticiek Bumsakalaka 3 1 073 21.4.2020, 13:13
Poslední příspěvek: Chmura
  Rôzne šírky kartičiek krajiny v2.0 BloBlo 14 2 890 9.11.2018, 23:50
Poslední příspěvek: BloBlo



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)