CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
TRŽIŠTĚ-VÝMĚNA Vyměním - stará edice za novou
téma založeno uživatelem sveraz2 - 4.2.2019, 9:36

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 Eldenroot 3 Karmyn 1 sveraz2 3 Tess 1
#1
Dobry den, uvazuji o tom, jestli tu neni nekdo kdo by mel zakladni hru a nektera rozsireni v nove edici (grafice) a chtel je mit raci ve stare edici (grafice)? ...Mam zakladni hru a nektera rozsireni ve stare grafice a chtel bych je raci v nove. Konkretne jsou to....zakladni hra a 1. a 2. rozsireni. Takze kdo by mel zakladni carcassone, nebo 1. nebo 2. rozsireni a nebo nejlip vsechny tyto tri veci v nove grafice a chtel ho vymenit za puvodni starou grafiku, tak piste. Budu moc rad. Dekuji za nabidky.
Usměvavý  Za carcassonne !!  Usměvavý
#2
Toto patří do jiné sekce - TRŽNICE. Vytvořím tam večer novou podsekci - Výměna. Poté tam téma přesunu.

Zkus kdyžtak prodat na bazos.cz nebo Zatrolených hrách v aukci. Za mě starou edici, ale už je skoro nesehnatelná a to samé platí i pro většinu minirozšíření... Zde je tedy možná lepší jít do edice s novou grafikou.
#3
(4.2.2019, 10:19)Eldenroot Napsal(a): Toto patří do jiné sekce - TRŽNICE. Vytvořím tam večer novou podsekci - Výměna. Poté tam téma přesunu.

Zkus kdyžtak prodat na bazos.cz nebo Zatrolených hrách v aukci. Za mě starou edici, ale už je skoro nesehnatelná a to samé platí i pro většinu minirozšíření... Zde je tedy možná lepší jít do edice s novou grafikou.

Ok dekuji. Taky se mi mnohem vic libi ta stara grafika. Hral sem to jako maly u tety a cely zivot si to pral koupit taky, jako malemu mi bylo rikano ze je to moc drahe. No a kdyz sem konecne zacal kupovat a koupil si zakladni hru a prvni dve rozsireni ve stare edici, z niceho nic obchody zaplavila nova edice...realistictejsi ale smutna a bez jiskry. ....Neskutecne me tim zklamali. Proc potrebovali menit grafiku u neceho co tolik let fungovalo a vyhralo oceneni? Nechapu. Smutný
Usměvavý  Za carcassonne !!  Usměvavý
#4
Marketing... dost lidí (i zde na fóru) si zakoupilo ke staré edici i tu novou a mají obě. To pak prodáš stejný produkt dvakrát.

Nová edice není špatná, na grafiku si zvykneš, je to jen o zvyku. Každá z edic má své fanoušky i odpůrce.

Pokud bych kupoval CC dnes a úplně od začátku, tak bych asi šáhl po edici nové. Hlavně z důvodu dostupnosti jednotlivých rozšíření a dodatků.
#5
(4.2.2019, 11:00)Eldenroot Napsal(a): Marketing... dost lidí (i zde na fóru) si zakoupilo ke staré edici i tu novou a mají obě. To pak prodáš stejný produkt dvakrát.

Nová edice není špatná, na grafiku si zvykneš, je to jen o zvyku. Každá z edic má své fanoušky i odpůrce.

Pokud bych kupoval CC dnes a úplně od začátku, tak bych asi šáhl po edici nové. Hlavně z důvodu dostupnosti jednotlivých rozšíření a dodatků.
Dik...pak by teda bylo super najit nekoho kdo se snazi sehnat starou edici  a vezme si ode me zakladni hru a prvni dve rozsireni ve stare a da mi za to to stejne v nove edici. Mam sanci nekoho takoveho najit? Asi jo kdyz je ta stara tak tezko sehnatelna ne?
Usměvavý  Za carcassonne !!  Usměvavý
#6
Těžko říci... zrovna základ a první dvě rozšíření jsou stále k dispozici ke koupi i v ČR. Neviděl bych to moc růžově, ale třeba se pletu.

V tvém případě by byla větší šance to nabídnout k prodeji a pak si koupit to, co preferuješ. Zkus, třeba se na tebe zasměje štěstí.
#7
Starou verzi bych prodala na zatrolených hrách. Teď jsem to taky tak udělala, protože jsem přešla k nové grafice (ta se mi líbí více). A pokud jsi z Prahy tak teď mají na Pankráci v Dobrovském 30% na všechno a koupila bych novou grafiku toho co potřebuješ (koupila jsem tam 5. a 10.rozšíření každou za 270 kč).
#8
Myslím, že i dnes máš celkem slušnou šanci zakoupit velká rozšíření původní edice (s tím zbytkem to bude o něco horší). Ať ještě v internetových obchodech či bazarech. Cool

Zde je:

3. rozšáření Princezna a dak:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



5.rozšíření Oparství a starosta:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



-To jen co jsem v rychlosti našel... Je třeba se raději pro jistotu zavolat, zda se opravdu jedná o původní edici hry!
Chmura Zelený meeple
#9
Já jsem třeba strašně dlouho hledala první rozšíření ve starém vzhledu.  asi to bude více než  rok se mi to povedlo po docela dlouhé době.  

Také se mi líbí starý vzhled, a opravdu nerada to míchám. a mám snad jen jedno rozšíření v novém.



Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
TRŽIŠTĚ-VÝMĚNA Vyměním starou edici za novou kany 4 86 23.7.2022, 12:18
Poslední příspěvek: kany



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)