CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
TRŽIŠTĚ-VÝMĚNA Vyměním - stará edice za novou
téma založeno uživatelem sveraz2 - 4.2.2019, 9:36

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 Eldenroot 3 Karmyn 1 sveraz2 3 Tess 1
#1
Dobry den, uvazuji o tom, jestli tu neni nekdo kdo by mel zakladni hru a nektera rozsireni v nove edici (grafice) a chtel je mit raci ve stare edici (grafice)? ...Mam zakladni hru a nektera rozsireni ve stare grafice a chtel bych je raci v nove. Konkretne jsou to....zakladni hra a 1. a 2. rozsireni. Takze kdo by mel zakladni carcassone, nebo 1. nebo 2. rozsireni a nebo nejlip vsechny tyto tri veci v nove grafice a chtel ho vymenit za puvodni starou grafiku, tak piste. Budu moc rad. Dekuji za nabidky.
Usměvavý  Za carcassonne !!  Usměvavý
#2
(4.2.2019, 10:19)Eldenroot Napsal(a): Toto patří do jiné sekce - TRŽNICE. Vytvořím tam večer novou podsekci - Výměna. Poté tam téma přesunu.

Zkus kdyžtak prodat na bazos.cz nebo Zatrolených hrách v aukci. Za mě starou edici, ale už je skoro nesehnatelná a to samé platí i pro většinu minirozšíření... Zde je tedy možná lepší jít do edice s novou grafikou.

Ok dekuji. Taky se mi mnohem vic libi ta stara grafika. Hral sem to jako maly u tety a cely zivot si to pral koupit taky, jako malemu mi bylo rikano ze je to moc drahe. No a kdyz sem konecne zacal kupovat a koupil si zakladni hru a prvni dve rozsireni ve stare edici, z niceho nic obchody zaplavila nova edice...realistictejsi ale smutna a bez jiskry. ....Neskutecne me tim zklamali. Proc potrebovali menit grafiku u neceho co tolik let fungovalo a vyhralo oceneni? Nechapu. Smutný
Usměvavý  Za carcassonne !!  Usměvavý
#3
(4.2.2019, 11:00)Eldenroot Napsal(a): Marketing... dost lidí (i zde na fóru) si zakoupilo ke staré edici i tu novou a mají obě. To pak prodáš stejný produkt dvakrát.

Nová edice není špatná, na grafiku si zvykneš, je to jen o zvyku. Každá z edic má své fanoušky i odpůrce.

Pokud bych kupoval CC dnes a úplně od začátku, tak bych asi šáhl po edici nové. Hlavně z důvodu dostupnosti jednotlivých rozšíření a dodatků.
Dik...pak by teda bylo super najit nekoho kdo se snazi sehnat starou edici  a vezme si ode me zakladni hru a prvni dve rozsireni ve stare a da mi za to to stejne v nove edici. Mam sanci nekoho takoveho najit? Asi jo kdyz je ta stara tak tezko sehnatelna ne?
Usměvavý  Za carcassonne !!  Usměvavý



Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
TRŽIŠTĚ-VÝMĚNA Vyměním starou edici za novou kany 4 87 23.7.2022, 12:18
Poslední příspěvek: kany



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)