CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
OSTATNÍ DESKOVKY Jaké jsou Vaše další TOP deskové hry kromě Carcassonne?
téma založeno uživatelem Mroj - 6.2.2019, 0:08

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 2 Curuj 2 dwarfik1 1 Eldenroot 5 Kamzik 2 Mroj 1 Řízek 1 Skubin 3 šmoula 1
#1
U nás by stupínek vypadal asi takhle:
1. Mars Teraformaci
2. Descent výpravy do temnot 2 edice (hrajeme s manželkou cooperativně)
3. Summoner Wars - války vyvolávačů mistrovská sada.

Pak se taky za letošek pokládá na stůl Mech vs Minions, Mage knight UE a samozřejmě Caverna.

S Nikol (téměř 5 let) hraju:
1. Děti z Carcassonne
2. Spící královny
3. Karak
Odpovědět
#2
(27.3.2020, 21:49)Eldenroot Napsal(a): Bod #2 a #3 je na mým seznamu her, které bych si rád zahrál ve větším počtu, bohužel zatím se nepoštěstilo.

Caverna - nemám, hrál jsem a uvažoval jsem o ní (nakonec padla volba "Na křídlech"). Každopádně mě to láká :)

Caverna je super, ale už je prakticky nesehnatelná, ale na křídlech si myslím že je lepší jako rodinná/holčičí hra což ocení především manželky.  Vítěz 

Descent jsem hrál několikrát v plném počtu jako pán zla a nebylo to špatné, ale ve dvou mi to připadá o dost zábavnější a to i v případě že se nehraje coop, ale jeden je pán zla a druhý má dva hrdiny.
Odpovědět
#3
Manželka taky moc nemusí nová rozšíření... třeba u Marsu hrajeme stále jen základ a rozšíření jsou nehrané v krabici  Velký úsměv

Na černý mor taky delší dobu pokukuju, ale nevím jestli by to byla hra do party nebo náhrada Descentu nebo spíš jestli by to Descent neumlátil  Riskantní
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  OSTATNÍ DESKOVKY Jaké další deskovky máte rádi a doporučili byste? TenSob_ 4 73 28.12.2023, 1:17
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)