CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Reklamní předměty fóra
téma založeno uživatelem šmoula - 19.9.2019, 12:56

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 8 danka 1 Eldenroot 15 Petr Chytka 2 Skubin 5 šmoula 17 Žabža 1
#1
Napadlo mě jestli nevytvořit nějaké reklamní předměty tohoto fóra, ať ho můžeme prezentovat na probíhajících soutěžích, turnajích atd...
Napadlo mě vytvořit nějaké jednoduché logo (nebo použít klidně to co je v záhlaví fóra) + pod něj asi kompletní url (

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

), které by se dalo použít na:
- vizitky
- trička
- nálepky
- placky
- hrnky

....atd...

pokud někoho napadá nějaké další využití, tak sem s tím Usměvavý Ideálně pokud někdo z vás pracuje v nějaké firmě, kde se takové předměty vyrábí Usměvavý
Logo by bylo sjednocené ať všichni používají jednu verzi...

Ať se máme od čeho odpíchnout, tak jsem udělal nultou verzi - viz příloha. Jako základ jsem bez dovolení použil logo od @Skubin - díky Usměvavý

Přiložené soubory Miniatury
   
#2
Tak jsme s @Chmura dali hlavy dohromady (za to mu patří velké dík) a vyšmoulili jsme toto. Viz příloha.
Obrázek je připravený pro tisk vizitek o velikosti 90x50mm.
Může být ?

Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#3
(20.9.2019, 10:35)Petr Chytka Napsal(a):
(20.9.2019, 10:25)šmoula Napsal(a): Tak jsme s @Chmura dali hlavy dohromady (za to mu patří velké dík) a vyšmoulili jsme toto. Viz příloha.
Obrázek je připravený pro tisk vizitek o velikosti 90x50mm.
Může být ?
Je to moc krasny,jen bych to udelal ve stary edici
Tyjo nevím co všichni mají s tou starou edicí Velký úsměv
Ta nová je pěkně barevnější a navíc nevím jestli máme tak pěkny obrázky ve staré edici...
Stará edice je už stejně "pasé" ...
Jasny já vím, je to klasika a díky ní jsme všichni tady, ale i tak no...ale jestli to chcete někdo překopat tak můžu poskytnout zdrojový xcf (gimp) soubor Usměvavý a stačí "jen" přehodit obrázky Mrknutí
Odpovědět
#4
No ohledně toho názvu...pokud by jsme tam uvedli místo CZ forum, tak by se to možná bilo s německým fórem..aspoň pokud to porovnám s logem, které mají v hlavičce (viz příloha). Takže pokud někdo uvidí takovou vizitku, tak si řekne, jooo na to forum chodím (myšleno to německé)...Kdežto u nás, aspoň teda já, mám zažité logo takové jaké tam je...

Uvést tam : největší česko-slovenské komunitní fórum věnované deskové hře, která změnila svět... klidně můžeme, ale pak by to asi chtělo změnit logo v hlavičce na Carcassonne CZ/SK nebo něco podobného a to by se uvedlo i na vizitce/letáčku...

Jen škoda, že jsem to nevěděl dřív...teď to zas cely překopávat  Naštvaný

Ponaučení do příště - nechat téma týden uležet ... a pak se do toho směle pustit (pokud se mi ještě bude chtít)

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#5
(22.9.2019, 19:14)Eldenroot Napsal(a): Bohužel takto to občas bývá, jak se říká "dvakrát měř, jednou řež..." :) 

Pokud chceme používat reklamní předměty, vizitky atd., tak je potřeba je mít kvalitní a dokonalý, abychom uživatele neodradili :)

Doufám, že se ti podaří přivést tento nápad do finále, těším se na nový návrh :)
OK,
tak prosím všechny nespokojeny, aby dali návrh ať se shodneme ohledně textu ... stačí mi to nějak takhle:
LOGO = Carcassonne CZ/SK forum, podtím

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


v zápatí text : Největší komunitní česko-slovenské fórum, věnované deskové hře Carcassonne

nebo něco podobného ...

A to pozadí se vám aspoň líbí ? Krabice, kartičky, figurky ???
Odpovědět
#6
(23.9.2019, 21:12)Eldenroot Napsal(a):
(22.9.2019, 19:59)Chmura Napsal(a): Když text tak asi toto: Největší komunitní česko-slovenské fórum, věnované deskové hře Carcassonne.

 -Vystihuje to přesně to k čemu se hlásíme. A také to vystihuje fakt, že je u nás  v největší míře zastoupená členská základna z České a Slovenské republiky

Jasně, souhlas... jen by tam neměla být ta čárka ve větě, nebo se mýlím?! :)
 
(22.9.2019, 19:59)Chmura Napsal(a): Pozadí, krabice a figurky se mě líbí!
-Nová edice byla zvolena schválně, protože čím dál tím více lidí bude důvěrněji znát hru Carcassonne v novém kabátě!

OK, to beru, možná by nebylo od věci nějak obě edice spojit, aby byl použit design design jak ze staré edice, tak z nové...
 
(22.9.2019, 19:59)Chmura Napsal(a):  LOGO = Carcassonne CZ
-Logo bych takto ponechal, je jasné v jaké části světa vzniklo a odkud je provozováno! máme spoustu zahraničních členů, kteří se určitě neurazí, když se v názvu fóra neobjeví zkratka názvu jejich země!

Jinak by musela v názvu fóra ještě přibýt zkratka: Německa, Kanady, Nizozemí a dalších států ... a to je asi hloupost, že...

To nesouhlasím, přemýšlel jsem o tom, a prostě jsme česko-slovenská komunita... ano, jsou tady lidé z celého světa, když se podívám na výpis v administraci dle přihlášených IP adres, ALE jediný povolený jazyk je čeština a slovenština...

Takže buď vypusťmě úplně CZ z loga nebo tam dejme CZ/SK... a nebo napsat jen Carcassonne FÓRUM
Nevím jak přesně citovat části příspěvků...nicméně 
ad 1. - jj asi tam nemá být čárka...
ad 2. - nespojoval bych to. To vypadá divně. Vypadá to jako by jsi hrál namíchanou starou a novou edici...
ad 3. - tak v tomto se asi neshodneme ... nicméně by bylo asi dobré mít stejné logo na vizitce a zde na fóru. Co se týče nápisu Carcassonne forum - tak to mají už Němčouři - chceš to mít stejně jak oni ? S CZ/SK nesouhlasím, ale je to pro mě akceptovatelné (resp. nejmenší zlo) Nemám slov aspoň , že v url je na konci CZ  Vítěz
Odpovědět
#7
Já bych tam necpal název forum a to z důvodu, že už to mají germáni +to je už mnohem více než jen forum, máme zde navíc:
-5x neuvěřitelně rozsáhlých, aktuálních a přehledných *pediií.
-Carcassonne cup (pravda, moc o něj není zájem)
-watchdog - aplikace, která hlídá prodej na zatrolenych hrách

prosím ještě ostatní jaký na to mají názor, ať se tu pořád jen s @Eldenroot nepřeme Usměvavý
navíc jsou tady už delší dobu vizitky (

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

) , ktery se rozdávali na turnajích a nikomu to nevadilo - ba naopak, přidalo k tomu řada uživatelů poděkování a nikdo si nestěžoval...
[-] 2x   Chmura, Karel
Odpovědět
#8
Určitě jste si všimli, že pár z nás má "propagační" trička, které měly svoji premiéru na 15. Mistrovství ČR v Carcassonne (pravda, moc nám ve výsledku nepřidaly, ale o to víc se nás ostatní určitě báli  Šťastný ) - viz 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Blíží se další turnaj na kterém se bude řada z nás prát o první příčky a snad se někdo octne i na "bedně" Usměvavý
Chtěl bych se tímto zeptat - kdo má zájem o toto tričko. Volil jsem bílou barvu a to z důvodu, že jsem měl jakousi představu jak to bude vypadat. Samozřejmě bych byl pro modrou (viz. můj nick Usměvavý ), ale nebyl jsem si jist, jak by to vypadalo... Nicméně bílá se mi zdá rozhodně povedená a asi bych to neměnil, ať máme všichni stejné.
Prosím zájemce aby mě kontaktovali formou SZ, kde uvedou velikost (nejsou to čínské velikosti a pro porovnání @Petr Chytka má  M, @šmoula a @Chmura má L a @Petr Blanc má XL a myslím , že sedí perfektně).
Trička budu objednávat v úterý 29.10.2019. Cena je 240,-Kč.
V příloze je logo, které bylo použito, pokud by si někdo chtěl nechat udělat např. hrnek...
Díky Usměvavý

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#9
(26.10.2019, 22:32)Eldenroot Napsal(a): Co vytvořit alespoň návrh na celé portfolio do budoucna?

Myslím tím třeba:
- vizitky
- samoletky
- propisky
- přívěšky (3D tisk)
- a další?
+Placky/magnetky... @danka vlastní lis na tyto placky (viz jmenovka na 3. Srazu)
+Hrnky
+Cokoliv nás napadne Usměvavý
Propisky je dobrý nápad, stejně je vždy hned ztratím, tak se aspoň o to rychleji dostanou do světa  Velký úsměv jen nevím kolik minimálně kusů lze vyrobit  Myslí si svoje chtělo by to někoho, kdo v tomto odvětví pracuje  Nerd
​​​​​​
Co se týče portfolia, tak pojďme do toho... Co už máme tak je vizitka. To co máme na tričku by se dalo použít i na nálepku, placku a hrnek...
Propiska by možná chtěla jen nějakého meepla+URL našeho fóra.
Přívěšek promyslím, ale klidně bych bral i kolečko do nákupního vozíku z jedné strany meepla a z druhé URL  Chamtivý
Odpovědět
#10
Přidávám klíčenku ve tvaru kartičky (rozměry sedí 45x45x2mm)  Mrknutí

Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
DŮLEŽITÉ Příspěvek na provoz fóra - Mecenáš fóra ❤ Eldenroot 197 175 665 29.2.2024, 21:41
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)