CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Nové rozšírenie Carcassonne - Rolnická vzpoura (The Peasant Revolts)
téma založeno uživatelem Bumsakalaka - 19.11.2020, 15:17

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 11 Chmura 3 Eldenroot 1 Kamzik 1 Mirks 1 PetrM 1 šmoula 2 TGD 2
#1
Tak mame nove rozsirenie na cundo.de

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
   
#2
To jako vážně teď? Zrovna včera jsem tam objednával, kdybych jen trochu počkal… :( No co teď nadělám no… ach jo :D
Odpovědět
#3
Už jsem si myslel, že nebude žádné další nové rozšíření na Mikulášskou akci...  A už je to tady!!!!Šokován

-Díky za novou informaci!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
No konecne, lebo tohto roku je to prvy novy prirastok do Carcassonne (okrem USA map), vsetko boli reedicie alebo reprinty.

Inak diky za preklad Mrknutí Vyzera to tak, ze budeme mat este zopar reprintov ale snad kazdy rok aspon jedno mini rozsirenie, kym nepride rozsirenie 11, alebo Carcassonne (verzia 3) s inym rozmerom karticiek a sme dosli ;-D
Odpovědět
#5
(19.11.2020, 15:28)TGD Napsal(a): Soucítím s tebou, jsem na tom úplně stejně. Holt nám bude muset stačit těch 11 minirozšíření, co jsem objednal . Mimochodem, máš zkušenosti s dobou doručení? Jsme celí napjatí
Odpovědět
#6
No, vypadá to, že bude do vánoc ještě jedna objednávka ... Mrknutí
Odpovědět
#7
Inak hovori sa (na priatelsko/nepriatelskych forach ;-D), ze to by mohla byt obdoba Katarov. Kedze este nie su pravidla uvidime.
Ale je uz dostupný zoznam kartičiek aj so symbolom rozšírenia.

Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#8
(19.11.2020, 20:56)Mirks Napsal(a):
(19.11.2020, 15:28)TGD Napsal(a): Soucítím s tebou, jsem na tom úplně stejně. Holt nám bude muset stačit těch 11 minirozšíření, co jsem objednal . Mimochodem, máš zkušenosti s dobou doručení? Jsme celí napjatí

No já právě taky objednával poprvé, takže zkušenosti zatím nemám. Někde jsem tu četl že to někomu přišlo do týdne, někde že až za měsíc… Na to asi není úplně jednotná odpověď.
Odpovědět
#9
(20.11.2020, 11:02)TGD Napsal(a):
(19.11.2020, 20:56)Mirks Napsal(a):
(19.11.2020, 15:28)TGD Napsal(a): Soucítím s tebou, jsem na tom úplně stejně. Holt nám bude muset stačit těch 11 minirozšíření, co jsem objednal . Mimochodem, máš zkušenosti s dobou doručení? Jsme celí napjatí

No já právě taky objednával poprvé, takže zkušenosti zatím nemám. Někde jsem tu četl že to někomu přišlo do týdne, někde že až za měsíc… Na to asi není úplně jednotná odpověď.
To teda nie. A navyše sa to môže stať, že ti príde len časť objednávky. Mne sa to stalo priojej piatej objednávke teraz v októbri. Vraj už poslali zvyšok ale ešte nedorazilo


Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
Odpovědět
#10
Mě už se taky stalo, že v balíčku nebylo včechno, bez problémů ale doposlali zdarma co chybělo. Co jsem čítával tady na fóru, tak snad vždycky jednali solidně, takže bych se nebál.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Rozšírenie 4.: Veža CZ/SK Daragon 13 6088 2.1.2018, 18:15
Poslední příspěvek: Daragon
  rozšírenie Mor Mato 12 4793 22.3.2015, 14:39
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)