CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne Základní hra - Jubilejní edice 20 let
téma založeno uživatelem Chmura - 21.1.2021, 16:14

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
adahy 2 Bumsakalaka 19 Chmura 23 Curuj 1 Eldenroot 10 Kamzik 2 Mati 3 Myrha 1 Petr Blanc 1 PetrM 1 Silveralius 5 šmoula 6 xwinte00 2
#1
Carcassonne Základní hra vydaní k 20. výročí hry Carcassonne

-Rozhodl jsem se založit nové téma kde shrneme všechny známé informace o tomto letošním chystaném vydání.

Krabice bude mít tmavě modrou barvu s novým zlatým logem Carcassonne a měla by být bez cizojazyčných nápisů (Co tím vydavatel míní není zatím jasné). Bude se jednat o grafiku Carcassonne (nová edice), která bude pravděpodobně vylepšena. O zadní strana kartiček zůstává nezměněna.

Potvrzeno celkem 104 kartiček.

Obsah krabice (zatím potvrzeno):

 Základní hra: - kartičky budou graficky vylepšeny o různé vlaječky, průvody a hostiny
 Řeka I: - 5 zcela nových kartiček celkem 17 karet
 Opat: - zde zatím nejsou žádné informace
 Jubilejní minirozšíření: - bude obsahovat celkem 15 nových kartiček
 Figurky budou vylepšeny o zcela nové samolepky postav.

 Přepracována jsou také kompletně i celá pravidla hry a to do grafiky výroční  edice. 

 Více v Carcapedii #4011 
 
 Vydání této hry by mělo být dostupné již 28.5. 2021!

Přiložené soubory Miniatury
               
Chmura Zelený meeple
#2
(21.1.2021, 16:51)Bumsakalaka Napsal(a): No, asi to chce pozerat nie len obrazky ale aj citat text.

 To ano je to zárukou, že se ještě můžeš dozvědět něco navíc! Mrknutí
___________________________________________________________________________________________________________________

 -Byl jsem celkem dost smutný, když se doprodaly samolepky na figurky, ale myslím, že se budou prodávat po výročí dál! A bude to mít tu výhodu, že budou v grafice pro Novou edici! Potlesk
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Ale to je ovšem opravdu nádhera! Šokován  To musím mít! Nechápavý
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Bumsakalaka
Odpovědět
#4
Podařilo se mě sehnat nové informace o chystaném vydání Jubilejního vydání!

-Velice mě zaujala dvojkarta s pramenem řeky, který teče na dvě strany. Tato karta je dále rozčleněna městem a cestou. Myslím, že je to velice zajímavý herní prvek!

-Dále jsem objevil i ukázku kartiček Jubilejního minirozšíření. Myslím, že toto minirozšíření bude konečně něco jiného a nového než jen opakované "překreslení" z původní edice do Nové!

Více najdete V naší Carcapedii:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
(5.3.2021, 19:07)Bumsakalaka Napsal(a): No rieka je 17 karticiek z coho je jedna 2 karta, takze to je dokopy "18" klasickych kariet a '20' ma 15 karticiek, cize dokopy 23 co su 3 platby. Toto asi ako mini nevyjde.

Lebo ani #1313 sa nedala kupit osobitne a to tam boli specialne myslim 2 karticky jedna s ovcami a druha si nepamatam v com bola ina.

vinice Mrknutí
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Bumsakalaka
Odpovědět
#6
(17.3.2021, 20:59)Bumsakalaka Napsal(a): Zaroven to maju uz priamo na stranke: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


  Ano to již víme! Od Mindoku zde na fóru máme český návod! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
Našel jsem další pěkné obrázky Jubilejní edice! Mrknutí

Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Fanny
Odpovědět
#8
Tady přidávám odkaz na reklamní video na Jubilejní edici. Myslím, že to stojí za shlédnutí! Mrknutí

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
Děkujeme za zprávu, předprodej již probíhá ve více internetových obchodech. Nicméně by měla být ve stejnou dobu uvedena na trh Česká verze hry od MINDOKU.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#10
(22.4.2021, 8:41)Bumsakalaka Napsal(a): No ja len dufam, ze to nebude za tu povodnu sumu (1199Kc = 46 EUR).
Suma okolo 30 EUR mi pride adekvatna vzhladom k otmu, ze zakladna hra sa predava za 19.90 EUR uz asi rok.

Myslím, že za tuhle cenu by to bylo neprodejné. Myslí si svoje

Spíše zastávám názor, že se cena bude pohybovat okolo 600 - 700,-Kč.  Každopádně již brzo uvidíme KOLIK to bude! Vzrušený
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  10 let Carcassonne fóra! Chmura 1 38 27.2.2024, 0:19
Poslední příspěvek: Eldenroot
  Řeka Jubilejní edice 20 let + 2x Řeka II v jedné hře Chmura 0 41 14.12.2021, 1:16
Poslední příspěvek: Chmura
  Carcassonne Základní hra (Nová edice) 12 mil. hledá se obrázek dna krabice Chmura 7 2 104 20.9.2021, 20:49
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)