CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
RÉBUSY CARCASSONNE KVÍZ - 8.sraz Praha
téma založeno uživatelem šmoula - 25.11.2021, 13:05

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 3 Chmura 1 Fanny 2 šmoula 2
#1
Ahoj, tak test udělán a přísahám že bez podvádění Usměvavý a neměl jsem od koho opisovat .-) Oproti tomu prvnímu mi přišel lehčí... tím že jsem doma začínal před rokem s bigboxem tam pro mě bylo celkem hodně lehkých otázek, takže hlásím celkem 46 bodů (jestli se to teda bere tak že jsem téma číslo dvě dabloval a získal v něm 9,5 bodu= tedy 19 po dablování, pokud jsem to s tím dablování udělal špatně, tak jen 36,5 bodu celkem) Jako důkaz dávám foto mého výtvoru Velký úsměv
@šmoula díky za fajn kvíz, povedl se Usměvavý

FANNY

Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#2
(26.11.2021, 0:21)Bumsakalaka Napsal(a):
(25.11.2021, 21:13)Fanny Napsal(a): Ahoj, tak test udělán a přísahám že bez podvádění Usměvavý a neměl jsem od koho opisovat .-) Oproti tomu prvnímu mi přišel lehčí... tím že jsem doma začínal před rokem s bigboxem tam pro mě bylo celkem hodně lehkých otázek, takže hlásím celkem 46 bodů (jestli se to teda bere tak že jsem téma číslo dvě dabloval a získal v něm 9,5 bodu= tedy 19 po dablování, pokud jsem to s tím dablování udělal špatně, tak jen 36,5 bodu celkem) Jako důkaz dávám foto mého výtvoru Velký úsměv
@šmoula díky za fajn kvíz, povedl se Usměvavý

FANNY

Co sme zabudli zratat ako drevo v BigBoxe, mne vyslo tiez 105 ako tebe.

PS: Tiez som nepodvadzal, ale nemal som vytiahnutu tlaciaren, tak som si to pisal len do notepadu bez ulozenia, ako som pisal :(

Obtiaznost nebola zla, ty si vsetko vedel, ja som mal celkom medzeri. A postrehovky uplne zle :D

@Bumsakalaka No podle toho co jsem si tam vypisoval, tak já nenapsal stavitele, nějak mi vypadl z hlavy Usměvavý 105 + 6 = 111, ale bohužel jsem to měl za 0 protože jsem se nevlezl do tolerance Usměvavý
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  RÉBUSY CARCASSONNE KVÍZ - 13.sraz Dečínskí Sněžník Mati 0 41 20.8.2023, 22:45
Poslední příspěvek: Mati
  RÉBUSY Carcassonne AZ-KVÍZ šmoula 9 85 12.3.2023, 18:08
Poslední příspěvek: Kamzik
  RÉBUSY CARCASSONNE KVÍZ - 7.sraz Olomouc šmoula 0 51 23.8.2021, 11:17
Poslední příspěvek: šmoula
RÉBUSY Carcassonne kvíz - level 2 - minirozšíření (klasická verze) šmoula 4 4 641 14.11.2017, 22:50
Poslední příspěvek: šmoula
RÉBUSY Carcassonne kvíz - level 1 - Základ (klasická verze) šmoula 17 10 563 8.11.2017, 22:56
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)