CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Vydání rozšíření Sokol (Nová edice)
téma založeno uživatelem Chmura - 10.2.2022, 1:58

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 2 Chmura 11 davidjanecek 1 Eldenroot 1 Fanny 6 Jan Groot 1 Petr Blanc 1 Petr Chytka 1 peťul 1 xwinte00 1
#1
Vydání rozšíření Sokol (Nová edice)

 -Na Carcassonne Central jsem se dočetl, že můžeme očekávat letošní novinku pro Hru hrad (Nová edice) a tou je rozšíření Sokol. I přestože toto rozšíření vychází mimo klasickou edici her Carcassonne myslím, že si zaslouží naší pozornost. Uvedení hry na trh bylo oznámeno na 27.4. 2022!

ODKAZ na stránky vydavatele:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Carcapedie:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
#2
Děkuji za doplnění ceny!
 -A už teď se těším až budu mít toto rozšíření doma! Vypláznutý jazyk
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Fanny
Odpovědět
#3
Předobjednávka je možná od 13. 4. 2022 a produkt bude dostupný až 27.4. 2022.

Odkaz:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Jan Groot, peťul
Odpovědět
#4
Abych se přiznal tak jsem velice zvědavý co nám přinese grafika rozšíření Sokol za překvapení.

V základní hře jich bylo hned několik! A to v obrázcích na "Hradní zdi" (počítadle bodů). Zde se autor grafiky opravdu pěkně "vyřádil" a já jsem opravdu rád, že do jedné z mých oblíbených her tak zatáhl, Kapitána Ameriku, postavy ze seriálu Hra o trůny a v neposlední řadě i na jedné s kartiček samotného Zaklínače!

Přiložené soubory Miniatury
                   
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
Většinu obrázků už máme nějakou dobu v naší Scorepedii!

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]




Nicméně na obrázek ze Zaklínačem jsem byl upozorněn na Carccassonne Central a to obdobném tématu jako je tohle!
A uznejte sami o tohle jsem vás připravit opravdu nemohl! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Bumsakalaka, xwinte00
Odpovědět
#6
Moc rád se přidám k objednávce. Prosím 1 kousek pro mě. Stydlín
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Fanny
Odpovědět
#7
To je ale krása! Šťastný  Už se těším až bude rozšíření doma! Chamtivý
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
Tak jak jsem předpokládal ilustrátor rozšíření Sokol se nám opět postaral o několik překvapení v grafických ilustracích!

  -No divil jsem se opravdu hodně, protože jsou zde zastoupen opravdu rozdílné postavy, které by jste určitě ve hře jakým je Carcassonne nečekaly!

 -Najdete zde Gluma a nazgůla s Pána prstenů, ale také dokonce další pohádkovou postavu a tou je zlobr Šrek!

Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
Na jedné s kartiček rozšíření Sokol jsem našel i černovlasou dívku v černém, které hoří v ruce plamen!

 Ale vůbec netuším co je zač ...    neví to náhodou někdo z vás?

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#10
(13.5.2022, 0:32)Bumsakalaka Napsal(a): No skôr by som to videl na postavu zo Zaklínača - Yennefer z Vengerbergu ona ovládala ohen

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku

Jaj! To by mohlo být! Díky za tip.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Představení 2. vydání základní hry nové edice peťul 4 118 3.1.2023, 22:44
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Jubilejní edice 20 let a vydání v ČR Chmura 6 1 319 7.4.2021, 23:14
Poslední příspěvek: Chmura
  Carcassonne: Lovci a sběrači (Nová edice) ČESKÉ VYDÁNÍ Chmura 11 2 327 22.10.2020, 0:53
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)