CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carassonne: Nemecke hrady a Festival 20 v C3.0 dizajne
téma založeno uživatelem Bumsakalaka - 20.4.2022, 19:34

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 8 Chmura 6 Mati 1 šmoula 1 Weetek23 2
#1
Byl jsi o něco rychlejší... Nicméně jak píšeš zatím je změna pouze v německé verzi obchodu a to zatím pouze v názvech! Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#2
Popravdě bych čekal tedy na Cundco.de položku Německé hrady C2 a hned vedle Německé hrady C3 a to samé u rozšíření Oslava....
Takto to vypadá pouze jako přeznačení stávajícího produktu! Myslí si svoje

 -Samozřejmě jen spekuluji!

  Ale jsem opravdu zvědavý jestli se jedná o nová rozšíření či pouze doprodej stávajících rozšíření C2 jen přeznačeného za novinku...
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Našel jsem na Carcassonne Central zajímavou zprávu co se týká rozšíření Německých hradů a Oslavy "15" let v grafiké úpravě C3!

Německé hrady jsou shodné s vydáním C2 (obrázek jsem neuvedl, protože se nejedná o žádnou "NOVINKU")

Oslava "15" let je již v grafice C3 (očekával jsem tedy, že dojde i ke změně čísla z 15 na 20 let, ale bohužel grafika je změněna pouze na městech...)

Odkaz na zdroj:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
(26.4.2022, 1:59)Bumsakalaka Napsal(a): Z fotiek ale na centraly je jasne, ze nejde o C3 verziu hradov, nakolko manual aj karticky su v C2 dizajne. Takze s hradmi by som este pockal.

Ano zcela souhlasím.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
Na německém Carcassonne fóru se objevila informace, že jsou již Německé hrady k dispozici pro Carcassonne 3! Obrázky zatím bohužel nejsou k dispozici.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
Informace je ale podle členů Německého Carcassonne fóra ověřena s pracovníky Cundca!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Děti z Carassonne C3 ještě v tomto roce! Chmura 6 96 4.8.2023, 20:24
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Kvízová otázka Nemecké hrady Bumsakalaka 2 930 15.3.2021, 21:17
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Plakáty - Německé hrady Chmura 4 1 226 19.2.2020, 19:43
Poslední příspěvek: Chmura
  Německé hrady II (Nová edice) Chmura 20 6 180 29.3.2019, 14:11
Poslední příspěvek: Chmura
  Německé hrady - nové rozšíření Eldenroot 45 13 527 26.2.2016, 16:25
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)