CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
KALENDÁŘ AKCÍ 12. Carcassonne sraz Hradec Králové
téma založeno uživatelem PesBobes - 29.1.2023, 16:09

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 19 danka 1 DMU 1 Eldenroot 2 Fanny 1 Kamzik 4 Mati 5 PesBobes 4 Petr Chytka 3 Silveralius 1 šmoula 2 TenSob_ 2 Žabža 4
#1
12. Carcassonne fórum sraz - Hradec Králové 19.-21.5. 2023

Ahoj všichni, na poslední srazu v Olomouci jsme se domlouvali, že další setkání proběhne na jaře v HK...

-A už je to skoro zde! Tak neváhej a přijeď!


KDY: 19.-21.5. 2023                                                            MOŽNOST PŘÍJEZDU: v pátek 19.5. v 17 hodin

ZAHÁJENÍ SRAZU: v sobotu 20.5. 2023 v  10 hodin           KDE: Přemyslova 1791/21, Hradec Králové 8, 500 08
                                                                                     Odkaz na klubovnu: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

         

Další Informace:
-Klubovna se nachází na Novém Hradci Králové v ulici Přemyslově č.p. 1791, kousek od hlavní silnice na Brno. 

-Od hlavního vlakového nádraží ke klubovně jezdí trolejbus č. 1 a č. 2 

-jeďte na konečnou trolejbusu č. 2 – Nový Hradec Králové (kostel sv. Antonína).

-k dispozici kuchyňka (rychlovarná konvice, mikrovlnka),
-lze přespat na místě (vlastní spacák + karimatku).

Tabulka na registraci účasti:
- Prosím o potvrzení registrace (vyplnit jméno na fóru/jméno/počet osob/co chcete hrát - ať vím co s sebou vzít). A samozřejmě jestli budete chtít rozšíření z tohoto srazu. (Více jich k dispozici opravdu nebude! Každé rozšíření bude mít své unikátní číslo!)

   Odkaz na tabulku:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



V případě jakékoliv otázky se neváhej zeptat, stačí napsat zde pod příspěvek! Budeme se těšit!

Přiložené soubory Miniatury
       
#2
Oba termíny máme volné, takže nechám na ostatních, zatím si je blokuju oba dva. Úžásné
Odpovědět
#3
Nemam tam nič .. rad by som sa zastavil ..
Ale napadla ma taka vec... pozeral som sviatky pre Vás Čechov a nás Slovakov...
A v Máji tohto roku mame v rovnake sviatky a to:
1.5. sviatok práce (PONDELOK)
8.5. Deň víťazstva nad fašizmom.. (PONDELOK)

MAL som len takú ideu využiť tieto sviatky na predĺžený zraz.. (skoda nevyužiť tieto dni na viac času pri posedení tejto hry a s kamarátmi).. + s nejakou tou piatkovou dovolenkou.. by to bol krasný cca 4,5 dňový sraz
Predsa len každý to ma nejakú tu diaľku.. nech to neubehne zas tak rýchlo ako zvyčajne.. Aj ked ubehne to tak či tak rýchlo..
Odpovědět
#4
Musím tě zklamat , ale v prostorách klubovny můžeme vždy začít v pátek v 17:00. A za druhé, oba prodloužené víkendy mám už jiné aktivity. Mrknutí
Odpovědět
#5
Ahoj, já jsem si myslel, že bude stát dříve (cca březen) a domluvíme tam následující prázdninový sraz...
Z těch dvou termínů se mi zamlouvá ten první tedy 12-14.5.
Jinak nápad @Mati se mi taky líbí a z jeho dvou termínů víkend před 8.5.
Odpovědět
#6
Super! Už se těším a mám zatím volné oba termíny!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
Ahoj,
ja muzu jen 19.-21.5. Smutný
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#8
(29.1.2023, 21:13)PesBobes Napsal(a): Musím tě zklamat , ale v prostorách klubovny můžeme vždy začít v pátek v 17:00. A za druhé, oba prodloužené víkendy mám už jiné aktivity. Mrknutí


Okej... no škoda že sú tak obmedzené podmienky. 
Každopádne to bol len návrh ktorý sa mi pozdával ako vyťažiť s toho najviac. 

No každopadne je to opať pekná dialka z mojej strany.. tak uvidím ako to vyjde.. je to ešte predsa len daleko.
Odpovědět
#9
S jakým termínem můžeme tedy počítat? Myslí si svoje

 -Můžu upravit první příspěvek, když budu vědět co zde napsat... Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#10
Po potvrzení termínu prosím o založení registrační tabulky.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  KALENDÁŘ AKCÍ 9. Carcassonne sraz Hradec Králové 8.-10.4.2022 šmoula 95 2084 12.4.2022, 20:07
Poslední příspěvek: Ronnie
KALENDÁŘ AKCÍ 1. Carcassonne fórum sraz - Hradec Králové 22.-23.10.2016 Eldenroot 31 22312 25.10.2016, 15:21
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)