CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Větrná růžice a Škola
téma založeno uživatelem Eldenroot - 6.3.2014, 1:10

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Eldenroot 6 endomame 5 Lucka Bětuška Hálová 1 PepaN6680 1
#1
Tak dneska jsem si poprvé zahrál s tímto rozšířením. Hra to byla zajímavá, hlavně co se týče dodržování světových stran na kartičkách kde jsou vyobrazeny části kompasu. Škoda že těch kartiček není více :)

Doporučuji to, obohatilo to hru o nový prvek.

Dále jsme zakomponovali do hry také rozšíření škola. Nečekal jsem že to takto změní průběh hry a donutí hráče více taktizovat a využít extra bodů za učitele a za body z měst a cest, které jsou propojeny se školou... ze začátku to byl opravdu boj a člověk by nevěřil co dokáží 2 kartičky :D

Bohužel sem se nedostal k rozšíření Mor, které zakomponujeme do hry o víkendu. Nechtěli jsme toho do hry přidávat naráz moc. Už takhle škola, větrná růžice a la porxada bylo až až :)

Poslední věc - dneska se mi podařil mistrovský kousek, kdy jsem pomocí kartiček katarů, kteří obléhají město bodově degradoval 32 kartičkové město na hodnotu pár bodů... hold prvek poškození v carcassonnu je super a tento krok rozhodl umístění jednoho z protihráčů. Takže těm co nemají Katary nebo obléhací stroje tak doporučím zakoupit ;)
[-] 1x   ZH6
#2
[Obrázek: aru7u5y5.jpg] Skola a La Porxada
[-] 1x   ZH6
Odpovědět
#3
no závist :)
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#4
Od Pepana za par kacek (250kc i s postou myslim, muzu doporucit)
Odpovědět
#5
Tak LaPorxadu si muzu tez udeat, ale Školu zavidim
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#6
Skola jde koupit za 4 eura z cundco.de
Odpovědět
#7
za 2,99E ale jde o to, že poštovný je absurdní
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#8
Však si k tomu přihoď domy a half and half :)
Odpovědět
#9
Ikdyz to pridam, tak je to stejne dvojnasobek toho co chteji za ty veci samotny....a proc do Rakouska chteji jen 9,5....to me vyjde levneji si to objednat na dvakrat
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#10
Poštovné mi vyšlo včera na necelé 4eura
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Sáčky na rozšíření ŠKOLA (původní edice) Chmura 9 1 964 20.12.2020, 17:14
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)