9.11.2015, 20:21
Kartičky mám vlastní výroby, takže všechno sedí a pokud by něco nesedělo, tak je to moje chyba 
jinak by mě to zamrzelo, kdybych koupil rozšíření a nesedělo to, tak bych to asi zkusil reklamovat - dokud můžeš

jinak by mě to zamrzelo, kdybych koupil rozšíření a nesedělo to, tak bych to asi zkusil reklamovat - dokud můžeš

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)
...je to ručně malovany
- co kartička to originál