CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Los Kufros na Carcassonos
téma založeno uživatelem endomame - 23.1.2016, 22:26

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Asusik 3 Bumsakalaka 4 Chmura 13 Curuj 1 Eldenroot 15 endomame 21 Fanny 1 Kamzik 1 Kvída 1 larsa85 1 LukyBil 1 Mati 5 Mato 6 Miroslav Váša 2 peťul 3 Samhoov 1 skautik 1 Skubin 1 šmoula 1 xwinte00 1
#1
Tak posilam k pokoukani prvni fotky sve jeste nedokoncene kufroidni krabice na Carcassonne V2.0 o rozmerech 30 x 40 cm a vysce 7cm ... je potreba vnitrek vylepit tou zelenou latkou jako verzi 1.0 a dondat pricky taktez Usměvavý

Přiložené soubory Miniatury
       
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
#2
jeste kituju rohy protože ve třech osách udržet 45stupňů není sranda ...
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#3
Krabice je to krásná! To já jsem si pořídil plastovej box s možností nastavení velikosti jednotlivých přihrádek... kartičky do toho vlezou ideálně a hlavně se mi tam všechny vlezou :)
Odpovědět
#4
(24.1.2016, 23:36)Eldenroot Napsal(a): Krabice je to krásná! To já jsem si pořídil plastovej box s možností nastavení velikosti jednotlivých přihrádek... kartičky do toho vlezou ideálně a hlavně se mi tam všechny vlezou :)

hod foto.... no ja radsi CUSTOM krabici....podle mych predstav, mam tam i nejaky rezervni misto....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#5
Foto ti tu hodím jak budu mít chvilku... je to něco takového +-, ale ty přihrádky sedí lépe
[Obrázek: 20151029_Storage_Carcassonne__DSC_0082__1024.jpg]
Odpovědět
#6
(24.1.2016, 23:52)Eldenroot Napsal(a): Foto ti tu hodím jak budu mít chvilku... je to něco takového +-, ale ty přihrádky sedí lépe
No to já si nedávno koupil v lídlu podobný organizér....ale na tohle mi to neprislo vhodne....a tak si montuju vlastni .... se mi nevejce co vse mam a chci do verze 1.0
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#7
Tento stál cca 500,-Kč a je opravdu kvalitní a kartičky tam padnou jako ulité... mám to pěkně roztříděno. Dokonce se tam vleze i bodovací deska a karta kola osudu. Vše v jednom. Věž a katapult mám zvlášť v kufříku. Katapult mi až tak nevadí, jelikož s ním nehrajeme, pouze s kartičkama, tu věž ještě musím vyřešit.
Odpovědět
#8
(25.1.2016, 13:56)Eldenroot Napsal(a): Tento stál cca 500,-Kč a je opravdu kvalitní a kartičky tam padnou jako ulité... mám to pěkně roztříděno. Dokonce se tam vleze i bodovací deska a karta kola osudu. Vše v jednom. Věž a katapult mám zvlášť v kufříku. Katapult mi až tak nevadí, jelikož s ním nehrajeme, pouze s kartičkama, tu věž ještě musím vyřešit.

to do starýho kufříku jsem nedostal ovce a kopce, opatstvi a starosta, a rozsireni s hrabetem.....jinak vse jo. no verze 2.0 se mi vejde naprosto vše a bude ještě trocha místa :)
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#9
ja jsem tento box koupil loni v decathlonu. tuto fotku sem delal loni a od te doby mi tam pribyli jeste ovce a kopce. nyni tam mam vsechna rozsireni ktera vysla v cestine krome kola osudu, a vyrocni edice. pravidla a pocitaci desku mam samostatne ve slozce.

Přiložené soubory Miniatury
       
Samhoov, hrdý člen Carcassonne FORUM od 05.8.2014.
Odpovědět
#10
Pěkné... vzpomínám na dobu, kdy mi stačila krabice od základní hry s vyndaným vnitřkem na všechny mé kartičky... to byly časy  Vypláznutý jazyk
[-] 1x   endomame
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)