CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Hromadné objednání - další kolo
téma založeno uživatelem endomame - 11.2.2016, 13:52

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 3 Eldenroot 5 endomame 5 Karel 2 Miroslav Váša 2
#1
Ahoj lidičky....potřeboval bych následující:

1 x plastový zelený meeple
8 x plastový červený meeple
10 x plato prázdných kartiček

myslím, že je to slušný základ na hromadnou objednávku :)
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
#2
Myslím, že je lepší založit pro toto množství objednávku NE hromadnou. Jen s tou cenou a hmotností se přehoupneš do vyššího tarifu a tudíž by se to ostatním nevyplatilo (hodí to daleko vyšší poštovné a do balíčku už nic nedáš). Můj názor. Já osobně budu z Cundco.de objednávat tento měsíc.

Jinak co se meeplů týče, myslím, že ti jich nevydaj tolik stejných... počítej v rámci jednotek ks
#3
(11.2.2016, 14:07)Eldenroot Napsal(a): Myslím, že je lepší založit pro toto množství objednávku NE hromadnou. Jen s tou cenou a hmotností se přehoupneš do vyššího tarifu a tudíž by se to ostatním nevyplatilo (hodí to daleko vyšší poštovné a do balíčku už nic nedáš). Můj názor. Já osobně budu z Cundco.de objednávat tento měsíc.

Jinak co se meeplů týče, myslím, že ti jich nevydaj tolik stejných... počítej v rámci jednotek ks

  To si nemyslím! Usměvavý

 Limitovaná byla pouze figurka OPATA, a to jen 1 kus na objednávku (nejde tudíš koupit celá sada najednou - ale postupně po jedné figurce). Smutný
Chmura Zelený meeple
#4
(11.2.2016, 14:07)Eldenroot Napsal(a): Myslím, že je lepší založit pro toto množství objednávku NE hromadnou. Jen s tou cenou a hmotností se přehoupneš do vyššího tarifu a tudíž by se to ostatním nevyplatilo (hodí to daleko vyšší poštovné a do balíčku už nic nedáš). Můj názor. Já osobně budu z Cundco.de objednávat tento měsíc.

Jinak co se meeplů týče, myslím, že ti jich nevydaj tolik stejných... počítej v rámci jednotek ks

no a nevyplatilo by se sdružit do MEGA objednávky, kde by se to ztratilo?

EDIT: prázdné kartičky nemají k dispozici-....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
#5
(11.2.2016, 14:34)endomame Napsal(a):
(11.2.2016, 14:07)Eldenroot Napsal(a): Myslím, že je lepší založit pro toto množství objednávku NE hromadnou. Jen s tou cenou a hmotností se přehoupneš do vyššího tarifu a tudíž by se to ostatním nevyplatilo (hodí to daleko vyšší poštovné a do balíčku už nic nedáš). Můj názor. Já osobně budu z Cundco.de objednávat tento měsíc.

Jinak co se meeplů týče, myslím, že ti jich nevydaj tolik stejných... počítej v rámci jednotek ks

no a nevyplatilo by se sdružit do MEGA objednávky, kde by se to ztratilo?

EDIT: prázdné kartičky nemají k dispozici-....

Ahojky,
Mega objednávka za 60 Euro se již vyrovná nákradům za dopravu 6 objednávkám po 10 Eurech. Nad 60 Euro je to čím dál výhodnější, protože cena dopravy se nemění. Alespoň tak jsem to vyčetl z předchozích diskuzí.

Sám bych měl  na Cundco.de zatím objednávku za 27,93 Euro. Tak na mě nezapomeňte, až tam budete něco objednávat. Přidám se. Možná to bude i za víc Euro.
#6
Tak podrobně to teď z hlavy nevím. Já osobně potřebuju jen prázdné kartičky + nové minirozšíření německé kláštery až vyjde :)
#7
(11.2.2016, 15:30)Eldenroot Napsal(a): Tak podrobně to teď z hlavy nevím. Já osobně potřebuju jen prázdné kartičky + nové minirozšíření německé kláštery až vyjde :)

nemecke klastery nemas?......no nevadi, ale naprd je, ze prazdny ted nejsou na sklade
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
#8
A ty máš? :) Pokud vím, tak minirozšíření vyjde až kolem Velikonoc :)
[-] 1x   Chmura
#9
(11.2.2016, 16:44)Eldenroot Napsal(a): A ty máš? :) Pokud vím, tak minirozšíření vyjde až kolem Velikonoc :)

zrejme si to pletu s Nemeckejma kostelama totiz
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
#10
(11.2.2016, 17:01)!endomame Napsal(a):
(11.2.2016, 16:44)Eldenroot Napsal(a): A ty máš? :) Pokud vím, tak minirozšíření vyjde až kolem Velikonoc :)

zrejme si to pletu s Nemeckejma kostelama totiz

  Jo to máš tedy pravdu! Mrknutí Ale jen jestli myslíš Německé kláštery! Usměvavý Usměvavý Usměvavý
Chmura Zelený meeple



Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Cundco - hromadné objednání č.2 - 22.3.16 Eldenroot 3 3585 13.4.2016, 11:38
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)