CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Hromadné objednání - další kolo
téma založeno uživatelem endomame - 11.2.2016, 13:52

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 3 Eldenroot 5 endomame 5 Karel 2 Miroslav Váša 2
#1
(11.2.2016, 14:34)endomame Napsal(a):
(11.2.2016, 14:07)Eldenroot Napsal(a): Myslím, že je lepší založit pro toto množství objednávku NE hromadnou. Jen s tou cenou a hmotností se přehoupneš do vyššího tarifu a tudíž by se to ostatním nevyplatilo (hodí to daleko vyšší poštovné a do balíčku už nic nedáš). Můj názor. Já osobně budu z Cundco.de objednávat tento měsíc.

Jinak co se meeplů týče, myslím, že ti jich nevydaj tolik stejných... počítej v rámci jednotek ks

no a nevyplatilo by se sdružit do MEGA objednávky, kde by se to ztratilo?

EDIT: prázdné kartičky nemají k dispozici-....

Ahojky,
Mega objednávka za 60 Euro se již vyrovná nákradům za dopravu 6 objednávkám po 10 Eurech. Nad 60 Euro je to čím dál výhodnější, protože cena dopravy se nemění. Alespoň tak jsem to vyčetl z předchozích diskuzí.

Sám bych měl  na Cundco.de zatím objednávku za 27,93 Euro. Tak na mě nezapomeňte, až tam budete něco objednávat. Přidám se. Možná to bude i za víc Euro.
#2
(17.2.2016, 14:04)Eldenroot Napsal(a): Pánové, počítal jsem to, a vyplatí se spíše objednat buď obrovskou objednávku nad 3 kg neboť když to bude 1kg balík, tak to levněji nevyjde kvůli poštovnému v rámci ČR pro přeposílání jednotlivých věcí daným objednavatelům
Já bych se chtěl určitě přidat. Seznam jsem poslal i žádost. Usměvavý



Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Cundco - hromadné objednání č.2 - 22.3.16 Eldenroot 3 3 585 13.4.2016, 11:38
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)