CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Tak tohle jsem necekal...


téma založeno uživatelem endomame - 27.4.2016, 21:01 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 4 Eldenroot 6 endomame 8 Karel 1 peťul 1 šmoula 2
#21
Mít něco s čím si nemít šanci ani zahrát? Toto není sběratelství ale lidská blbost  Velký úsměv

Sbírat člověk může cokoliv, ale zrovna sbírat stolní deskovou hru, která nemá nic extra k přidané hodnotě, mi přijde podivné. Minimálně u něčeho, co je stále k prodeji
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#22
(15.5.2016, 16:26)Eldenroot Napsal(a): Mít něco s čím si nemít šanci ani zahrát? Toto není sběratelství ale lidská blbost  Velký úsměv

Sbírat člověk může cokoliv, ale zrovna sbírat stolní deskovou hru, která nemá nic extra k přidané hodnotě, mi přijde podivné. Minimálně u něčeho, co je stále k prodeji

  -Já si dovolím souhlasit! Usměvavý  Velký úsměv Velký úsměv Velký úsměv
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Reklamace ? Nebo to tak necháme ? :-D šmoula 3 61 13.6.2022, 14:29
Poslední příspěvek: Mati
  Tak sme išli hrať jednoduchu hru Bumsakalaka 2 49 18.4.2022, 22:01
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Co tak vytvorit Merchandepediu? Bumsakalaka 10 123 14.8.2021, 9:21
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Malý klenot, který jsem našel na BGG SxN 6 2 162 16.2.2021, 12:02
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Čo tak si dať súťaž o najväčšie mesto? Bumsakalaka 3 1 115 25.6.2020, 22:12
Poslední příspěvek: Bumsakalaka



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)