Mít něco s čím si nemít šanci ani zahrát? Toto není sběratelství ale lidská blbost 
Sbírat člověk může cokoliv, ale zrovna sbírat stolní deskovou hru, která nemá nic extra k přidané hodnotě, mi přijde podivné. Minimálně u něčeho, co je stále k prodeji

Sbírat člověk může cokoliv, ale zrovna sbírat stolní deskovou hru, která nemá nic extra k přidané hodnotě, mi přijde podivné. Minimálně u něčeho, co je stále k prodeji

![[Obrázek: 3rSVIAw.png]](https://i.imgur.com/3rSVIAw.png)
![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)