CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Logo-průhledné pozadí
téma založeno uživatelem Chmura - 29.4.2016, 14:04

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Asusik 2 Chmura 5 peťul 2 šmoula 1
#1
LOGO CARCASSONNE

- Měl bych velkou prosbu potřeboval bych loga všech edic Carcassonne ve formátu PNG (s průhledným pozadím). Smutný
  Najde se prosím někdo?

  Viz příloha.

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
#2
@Chmura Pomůže toto?

Přiložené soubory Miniatury
       

.png   cowboy.hat.png (Velikost: 20,78 KB / Nahráno: 29.4.2016, 14:49 / Stažení: 67x)
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#3
No moc ne chtělo by to nápis carcassonne s různě bareným C-éčkem podle edice. Naštvaný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
Sám potřebuji takováto loga pro tvorbu návodů, takže je mám Mrknutí
Pošlu ti je na mail.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
(29.4.2016, 16:33)peťul Napsal(a): Sám potřebuji takováto loga pro tvorbu návodů, takže je mám Mrknutí
Pošlu ti je na mail.

 Moc děkuji, ale potřeboval bych i k dalším edicím hry (Zlatá horečka, Star wars, Lovci a sběrači ...). Nemám slov Nemám slov Nemám slov
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   peťul
Odpovědět
#6
(29.4.2016, 15:10)Chmura Napsal(a): No moc ne chtělo by to nápis carcassonne s různě bareným C-éčkem podle edice. Naštvaný

To bohužel, nemám, ale budu se dívat Vzrušený
Odpovědět
#7
Sehnal a poslal jsem ti logo ke zlaté horečce. Oproti těm prvně poslaným je to graficky katastrofa ale je průhledné. Pokud se zmenší mělo by být dobré.
Boude takové stačit?
[-] 2x   Asusik, Chmura
Odpovědět
#8
(29.4.2016, 18:10)peťul Napsal(a): Sehnal a poslal jsem ti logo ke zlaté horečce. Oproti těm prvně poslaným je to graficky katastrofa ale je průhledné. Pokud se zmenší mělo by být dobré.
Boude takové stačit?

 Děkuju, myslím, že nakrabičky bude stačit! Usměvavý  Jdu na to! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
třeba toto trochu pomůže Mrknutí je to normální google vyhledávač obrázků -> vyhledávací nástroje -> barva -> průhledný

ty nástroje více méně fungují dobře, používám je téměř vždy a často mi pomohly Usměvavý

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Odpovědět
#10
(29.4.2016, 19:18)šmoula Napsal(a): třeba toto trochu pomůže Mrknutí je to normální google vyhledávač obrázků -> vyhledávací nástroje -> barva -> průhledný

ty nástroje více méně fungují dobře, používám je téměř vždy a často mi pomohly Usměvavý

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Díky za tip! Usměvavý
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Průhledné figurky endomame 91 28 222 3.4.2018, 22:08
Poslední příspěvek: Curuj



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)