CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Průhledné figurky
téma založeno uživatelem endomame - 19.4.2017, 1:17

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 24 Curuj 8 Eldenroot 8 endomame 10 GinBook 3 Jana.Zat 2 Miroslav Váša 1 oludek2 1 PesBobes 2 Petr Hájek 1 pripluv 16 šmoula 16
#1
Zítra budu resit objednavani tech pruhlednych figurek ... pocitam tak cca 200,- za sadu, tloustka 1cm, pruhledna a cira - blizsi info dodám jakmile mi to nacení ... ty jsi chtěl a jeste jeden clovek co si pamatuju, se mnou 3x sada pro hráče, přidá se někdo jeste?
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Eldenroot
#2
Ano pro mě prosím 1x CELOU SADU čirých (průsvitných) figurek v síle 10 mm (tloušťka dřevěných figurek). Vypláznutý jazyk Vypláznutý jazyk Vypláznutý jazyk
             
   -Celkem tedy 18 figurek: 8x Meeple ; 1x Velký Meeple ; 1x prase, 1x starosta , 1x Vůz ; 1x stavitel ; 1x dáma ; 1x lupič ; 1x Stodola ; 1x Pastýř a 1x Opat.


U stodoly prosím šířku podle originálu!

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Možná bych se přidal.....první prosím cenu.
Odpovědět
#4
(19.4.2017, 11:13)GinBook Napsal(a): Možná bych se přidal.....první prosím cenu.

jasna, jasny, dal jsem dotaz a cekam na odpoved z firmy ... pro Chmuru, s tim opatem se tam budu muset zastavit aby ho naskenovali, toho jsem predtim nemel nez jsi mi ho venoval ...
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#5
Měl bych taky zájem
Díky
Odpovědět
#6
také se přidám.....
Odpovědět
#7
a jedná se vám taky o průhledný a čirý?
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#8
Slo by 10x meeple? Dva potrebuji vrtnout na magnetickou desku
Odpovědět
#9
Ano
Díky
Odpovědět
#10
tiež sa hlásim :) sú aj iné možnosti okrem "priehladna a číra"? rozmýšlam o dvoch figúrkach na rozšírenie rozšírenia ( :D ) phantom pre 7. a 8. hráča, nejako to vymyslieť
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
Logo-průhledné pozadí Chmura 9 3 245 29.4.2016, 20:19
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)