CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Rozšíření Sokol-Výroba KARET
téma založeno uživatelem Chmura - 16.5.2016, 23:23

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Asusik 2 borks 2 Chmura 27 Eldenroot 9 Ivča 4 oludek2 1 PesBobes 2 peťul 7 Václav Ryba 1 vasek2 1
#1
Rozšíření Sokol-VÝROBA KARET

 -Dnes jsem řešil výrobu "BRAN" do rozšíření SOKOL (pro hru CARCASSONNE HRAD). Prostě ty zámky mě nedají spát!
Povedlo se mě přes firmu na výrobu různých reklam zajistit výrobu těchto zapeklitých karet. Držte se, z kartonu to budou vypalovat laserem. Zatím nevím kolik to bude stát (údajně několik desítek korun), ale píšu to zde proto jestli někdo další nebude mít zájem o výrobu tohoto rozšíření. Objednal bych toho víc!

 -Kdo bude mít zájem pište sem do tohoto příspěvku!

 @peťul s tebou samozřejmě počítám!
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Asusik, peťul
#2
Prosím, objednej i pro mě. Díky.
Ivča
Odpovědět
#3
Vzal bych to, ale nemám základní hru... seženete mi ji někdo někde? Budu vděčný  Vítěz
Odpovědět
#4
(16.5.2016, 23:23)Chmura Napsal(a):  -Dnes jsem řešil výrobu "BRAN" do rozšíření SOKOL (pro hru CARCASSONNE HRAD). Prostě ty zámky mě nedají spát!
To zní zajímavě, už se na to těším Usměvavý

 
(17.5.2016, 23:22)Eldenroot Napsal(a): Vzal bych to, ale nemám základní hru... seženete mi ji někdo někde? Budu vděčný  Vítěz

Asi jedině BGG shopu. Zrovna jej tam někdo nabízí za 25e.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#5
(17.5.2016, 23:22)Eldenroot Napsal(a): Vzal bych to, ale nemám základní hru... seženete mi ji někdo někde? Budu vděčný  Vítěz

 Podívej se  sem:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#6
Takhle pánové:
1) Děkuji!
2) Doporučíte to? Já ho měl, ale prodal jsem ho... teď toho trošku lituji
Odpovědět
#7
(17.5.2016, 23:22)Eldenroot Napsal(a): Vzal bych to, ale nemám základní hru... seženete mi ji někdo někde? Budu vděčný  Vítěz

Podívej se tady, zrovna ji prodávají. Viděla jem ji tady před pár dny.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#8
(18.5.2016, 0:05)Eldenroot Napsal(a): Takhle pánové:
1) Děkuji!
2) Doporučíte to? Já ho měl, ale prodal jsem ho... teď toho trošku lituji

Přiznám se bez mučení, zatím jsem hru ještě nehrál, takže NEVÍM! Smutný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
(18.5.2016, 0:22)Chmura Napsal(a): Přiznám se bez mučení, zatím jsem hru ještě nehrál, takže NEVÍM! Smutný

Aha, to nevadí, určitě se čas najde :) Já ho prodal z důvodu, že mi chyběla možnost taktiky a větší míry náhody... primárně jsem ho kupoval kvůli minirozšíření... to říkám na rovinu.  Vzrušený
 
(18.5.2016, 0:09)Ivča Napsal(a): Podívej se tady, zrovna ji prodávají. Viděla jem ji tady před pár dny.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Děkuji!
Odpovědět
#10
(18.5.2016, 0:01)Chmura Napsal(a): Podívej se  sem:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Je supe že se dá stále sehnat i česká verze.

 
(18.5.2016, 0:05)Eldenroot Napsal(a): 2) Doporučíte to? Já ho měl, ale prodal jsem ho... teď toho trošku lituji

Za sebe jej určitě doporučuje. Tento Carcassonne mám už od té doby co jej Albi u nás vydalo a ze začátku jsme s ním hrály hodně. Teď už tolik ne, takže doufám, že jej nové rozšíření zase oživí.
[-] 1x   Asusik
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Drákula -předělávka karet rozšíření Chmura 15 2 438 27.1.2024, 23:39
Poslední příspěvek: Chmura
  Sněhová královna -předělávka karet rozšíření Chmura 16 2 096 1.1.2023, 22:27
Poslední příspěvek: Chmura
  Má výroba Petr Chytka 11 3 824 23.9.2018, 15:57
Poslední příspěvek: Chmura
  Počítadlo bodů - výroba pro pokročilé Řízek 4 1 777 1.12.2016, 20:34
Poslední příspěvek: Eldenroot
Výroba nových karet-GRAFIKA Chmura 2 1 724 13.10.2016, 22:08
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)