CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Rozšíření Sokol-Výroba KARET
téma založeno uživatelem Chmura - 16.5.2016, 23:23

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Asusik 2 borks 2 Chmura 27 Eldenroot 9 Ivča 4 oludek2 1 PesBobes 2 peťul 7 Václav Ryba 1 vasek2 1
#1
Vzal bych to, ale nemám základní hru... seženete mi ji někdo někde? Budu vděčný  Vítěz
Odpovědět
#2
Takhle pánové:
1) Děkuji!
2) Doporučíte to? Já ho měl, ale prodal jsem ho... teď toho trošku lituji
Odpovědět
#3
(18.5.2016, 0:22)Chmura Napsal(a): Přiznám se bez mučení, zatím jsem hru ještě nehrál, takže NEVÍM! Smutný

Aha, to nevadí, určitě se čas najde :) Já ho prodal z důvodu, že mi chyběla možnost taktiky a větší míry náhody... primárně jsem ho kupoval kvůli minirozšíření... to říkám na rovinu.  Vzrušený
 
(18.5.2016, 0:09)Ivča Napsal(a): Podívej se tady, zrovna ji prodávají. Viděla jem ji tady před pár dny.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Děkuji!
Odpovědět
#4
Aha, myslel jsem si to... takže já do toho nepůjdu, ono by to tu stejně doma jen leželo. Díky!
Odpovědět
#5
Bohužel ty zámky dělají největší problém pro domácí výrobu...  na CC fóru mají obrázky z domácích pokusů a nevypadají vůbec zle.
Odpovědět
#6
Skvělá práce! Pak dej vědět, zdali na něco přijdeš jak to celé zjednodušit
Odpovědět
#7
Krása! Výborný kousek!
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#8
Pár týdnů zpět byla sada výsečníků dostupná i za pár korun v Lidlu, vím že jsem ji měl v ruce.

Jinak ty výsečníky se dají koupit i po kusech dle rozměru, který zrovna potřebuješ - u nás ve Ferona centru tomu tak je, nebo zkus nějaký větší hobbymarket.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#9
Vypadá to moc pěkně!  Šokován
[-] 1x   Chmura
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Drákula -předělávka karet rozšíření Chmura 15 2 438 27.1.2024, 23:39
Poslední příspěvek: Chmura
  Sněhová královna -předělávka karet rozšíření Chmura 16 2 096 1.1.2023, 22:27
Poslední příspěvek: Chmura
  Má výroba Petr Chytka 11 3 824 23.9.2018, 15:57
Poslední příspěvek: Chmura
  Počítadlo bodů - výroba pro pokročilé Řízek 4 1 777 1.12.2016, 20:34
Poslední příspěvek: Eldenroot
Výroba nových karet-GRAFIKA Chmura 2 1 724 13.10.2016, 22:08
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)