CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Cirkus 2.0 - 10. rozšíření
téma založeno uživatelem Chmura - 22.12.2016, 0:22

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 3 Asusik 9 borks 1 C6H6 1 Chmura 22 Eagle 3 Eldenroot 19 endomame 1 Miroslav Váša 1 Neprofík 6 oludek2 2 PesBobes 1 Petr Hájek 7
#1
10. rozšíření pro hru Carcassonne

10. rozšíření pro hru Carcassonne se bude jmenovat Cirkus! Takže cirkus přijíždí do města Carcassonne! (informace je za stránek autora hry)

 -Jsem tedy zvědavý o Co se bude vlastně jednat.
 -Jedno je bohužel jasné bude to již jen v nové grafice 2.0. Naštvaný

Odkaz:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
#2
Díky za info :)
Cirkus... to mi trochu připomíná katapult - tam je na kartičkách nakreslený cirkusový stan
Odpovědět
#3
Velká škoda že již nic nevyjde pro starý Carcassonne  Ubrečený
Odpovědět
#4
(22.12.2016, 10:27)Eldenroot Napsal(a): Velká škoda že již nic nevyjde pro starý Carcassonne  Ubrečený

 Uvidíme co to bude... předěláme a vyrobíme pro verzi 1.0! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
(22.12.2016, 20:35)Chmura Napsal(a): Uvidíme co to bude... předěláme a vyrobíme pro verzi 1.0!

Hele s tím počítám! A asi nejen já... budu se těšit!
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#6
Přidávám obrázek prototypu 10 rozšíření hry Carcassonne.

 -Doufám, že se objeví i další obrázky!

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
(5.1.2017, 16:27)Chmura Napsal(a): Přidávám obrázek prototypu 10 rozšíření hry Carcassonne.

 -Doufám, že se objeví i další obrázky!

Díky za obrázek. Mně to ale spíš přijde jako nějaké neoficiální rozšíření.
Zatím jen mohu dumat k čemu jsou ta očíslovaná kolečka na klášterech a strážních věžích, a na co ty karty krajiny, jakoby předurčené pro umístění dvou družiníků  Myslí si svoje Poražený
[-] 1x   borks
Odpovědět
#8
(5.1.2017, 19:46)Asusik Napsal(a):
(5.1.2017, 16:27)Chmura Napsal(a): Přidávám obrázek prototypu 10 rozšíření hry Carcassonne.

 -Doufám, že se objeví i další obrázky!

Díky za obrázek. Mně to ale spíš přijde jako nějaké neoficiální rozšíření.
Zatím jen mohu dumat k čemu jsou ta očíslovaná kolečka na klášterech a strážních věžích, a na co ty karty krajiny, jakoby předurčené pro umístění dvou družiníků  Myslí si svoje Poražený
No podle obrázku mi to také příjde jako home-made   Zmatený  ... a jen tak mimochodem @Chmura by si s tím určitě poradil obstojněji  Vypláznutý jazyk
Borks   [Obrázek: brown-meeple.png] 
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#9
Z textu na boardgamegeek.com
"Po dlouhé době cirkus konečně přichází do Carcassonne. Cirkusový uvaděč organizuje noc plnou úžasných akrobatických čísel, které vám vyrazí dech, kdy většina talentovaných umělců ukáže své nejnovější triky. Družiníci mohou být nyní trénováni k provádění lidské pyramidy a Cirkusový stan bude lákat obyvatele Carcassonne, zatímco Cirkusový uvaděč udržuje pořádek mezi návštěvníky, klid a ticho".
No nemohu si pomoci, zatím mi to silně připomíná Katapult druhé  edice. Tak snad se pletu  Usměvavý
[-] 1x   Miroslav Váša
Odpovědět
#10
(5.1.2017, 20:37)borks Napsal(a):
(5.1.2017, 19:46)Asusik Napsal(a):
(5.1.2017, 16:27)Chmura Napsal(a): Přidávám obrázek prototypu 10 rozšíření hry Carcassonne.

 -Doufám, že se objeví i další obrázky!

Díky za obrázek. Mně to ale spíš přijde jako nějaké neoficiální rozšíření.
Zatím jen mohu dumat k čemu jsou ta očíslovaná kolečka na klášterech a strážních věžích, a na co ty karty krajiny, jakoby předurčené pro umístění dvou družiníků  Myslí si svoje Poražený
No podle obrázku mi to také příjde jako home-made   Zmatený  ... a jen tak mimochodem @Chmura by si s tím určitě poradil obstojněji  Vypláznutý jazyk

Usměvavý  Zatím jde pořád jen o prototyp, verzi určenou k testování pravidel, než se tomu dá pěkný kabátek a hodí to do tisku. Ta se obvykle splácá za pár minut, protože věnovat tomu více úsilí, než je třeba, když se to pak ještě dvacetkrát změní, je trochu zbytečné.
Anne Patzke tuším ještě ani rozšíření nezačala kreslit (to ale vařím z vody). Není se tedy čeho obávat, takhle to vypadat opravdu nebude.  Usměvavý
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Carcassonne Cirkus: Ředitel cirkusu (@CundCo) BigBoss 3 1715 3.5.2019, 18:12
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)