CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Cirkus 2.0 - 10. rozšíření
téma založeno uživatelem Chmura - 22.12.2016, 0:22

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 3 Asusik 9 borks 1 C6H6 1 Chmura 22 Eagle 3 Eldenroot 19 endomame 1 Miroslav Váša 1 Neprofík 6 oludek2 2 PesBobes 1 Petr Hájek 7
#1
(5.1.2017, 16:27)Chmura Napsal(a): Přidávám obrázek prototypu 10 rozšíření hry Carcassonne.

 -Doufám, že se objeví i další obrázky!

Díky za obrázek. Mně to ale spíš přijde jako nějaké neoficiální rozšíření.
Zatím jen mohu dumat k čemu jsou ta očíslovaná kolečka na klášterech a strážních věžích, a na co ty karty krajiny, jakoby předurčené pro umístění dvou družiníků  Myslí si svoje Poražený
[-] 1x   borks
Odpovědět
#2
Z textu na boardgamegeek.com
"Po dlouhé době cirkus konečně přichází do Carcassonne. Cirkusový uvaděč organizuje noc plnou úžasných akrobatických čísel, které vám vyrazí dech, kdy většina talentovaných umělců ukáže své nejnovější triky. Družiníci mohou být nyní trénováni k provádění lidské pyramidy a Cirkusový stan bude lákat obyvatele Carcassonne, zatímco Cirkusový uvaděč udržuje pořádek mezi návštěvníky, klid a ticho".
No nemohu si pomoci, zatím mi to silně připomíná Katapult druhé  edice. Tak snad se pletu  Usměvavý
[-] 1x   Miroslav Váša
Odpovědět
#3
(7.1.2017, 13:09)Eldenroot Napsal(a):
(7.1.2017, 13:04)Eagle Napsal(a): Snad to nebude další Katapult.

Přesně jak říkáš, to by jen upravili pravidla a vydali to znova jako redesign starého rozšíření v novém kabátku. Toto bude pravděpodobně něco jiného. Necháme se překvapit  Myslí si svoje

Katapult je snad jediné jedničkové rozšíření, které nebude předěláváno do druhé edice a proto v tom vidím nějakou kulišárnu, v lepším případě reedici.
Odpovědět
#4
Dost možná.
Mně jen zajímá, na co jsou ta bílá očíslovaná kolečka. Ale protože je to prototyp možná mají představovat kartičku s cirkusem. Ten bude možná vypadat jako žlutá  "chýše" vpravo nahoře. Usměvavý
Odpovědět
#5
Uff tak to vypadá, že to s kloboučku hop nebude mít nic společného  Usměvavý
Odpovědět
#6
Už se těším až "prosáknou" pravidla. Nejvíc jsem zvědav na to stavění družiníků na sebe. To asi budou ty karty krajiny na platíčku číslo 1.

(5.2.2017, 20:22)Chmura Napsal(a): No uvidíme, až budou na světě pořádné skeny karet! Mrknutí Spíš mě dělá starost kde sehnat figurky! Smutný

Na cundco.de přeci  Usměvavý
Odpovědět
#7
Mňo, všichni už o mně asi víte, že mi nová grafika nevadí.
Po opožděném přečtení pravidel však žádné nadšení nesdílím.
Docela mi to přijde jako urážka rodiny Carcassonnistů a vidím to jen jako snahu, jak z nás vytřískat další peníze. To přece nemá s původními středověkými reáliemi nic společného. Takže možná jsem příliš razantní, ale nemohu jinak, toto rozšíření budu stejně jako Katapult či Kláštery v Japonsku ignorovat  Smutný.
[-] 1x   Petr Hájek
Odpovědět
#8
Objevil jsem pár obrázků.

Přiložené soubory Miniatury
       
[-] 2x   Chmura, Neprofík
Odpovědět
#9
Pokud někoho zaujalo 10. rozšíření, můžete nakupovat.
Česká edice je na skladě  Usměvavý

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

[-] 3x   borks, Chmura, Eldenroot
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Carcassonne Cirkus: Ředitel cirkusu (@CundCo) BigBoss 3 1 715 3.5.2019, 18:12
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)