CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
KARTIČKY za online soutěže na CC (Neznámá kartička)
téma založeno uživatelem PetrM - 26.9.2017, 19:39

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 6 Eldenroot 1 endomame 1 PetrM 3 rpo7 1
#1
NEZNÁMÁ KARTIČKA

Pomohli byste mi někdo identifikovat tuto kartičku? Přišla mi jako bonus v jedné zásilce z ebaye.

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 1x   Chmura
#2
S takovým rozšířením jsem se zatím ještě nesetkal vypadá to na amatérské rozšíření, nebude to nic oficiálního.
Naskenuj prosím kartičku ve větším rozlišení (zvlášť ten vodoznak). Vypadá to jako by tam bylo nalpsáno WC!
Že by to bylo rozšíření Veřejné WC v Carcassonne? Velký úsměv Velký úsměv Velký úsměv
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
nebo je to nějaké PROMO protože když to přiblížím, tam já vidím WO 14
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#4
Rub kartičky je originál, líc z "fabriky" nebude. Je ale vyrobena kvalitně. Taky jsem uvažoval že to bede z nějakého amatérského rozšíření nebo nějakého srazu. Jestli to je WC nebo WO není poznat. Díval jsem se na to pod lupou a tisk prostě na to není dostatečně kvalitní. Kdyžtak se můžu zkusit zeptat původního majitele.

Přiložené soubory
.jpg   DSC06187 (1).JPG (Velikost: 2,92 KB / Nahráno: 26.9.2017, 20:52 / Stažení: 13x)
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
(26.9.2017, 20:54)PetrM Napsal(a): Kdyžtak se můžu zkusit zeptat původního majitele.

To bych viděl jako nejlepší řešení.
Zárověň bych se optal na pravidla a případně bych se pokusil vyloudit i další kartičky rozšíření (jestli existují). Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
Určitě to je amatérské rozšíření, dle vzhledu i použité grafiky. "WC" může znamenat také "World Championship" a číslo 14 ročník, kdy se konalo (2014). Určitě ale kontaktuj prodejce, zajímala by mne pravá podstata  Myslí si svoje
Odpovědět
#7
Na CC probíhal v roce 2014 World Cup. Odměnou za účast měla být speciální kartička, která měla vypadat podobně.


.jpg   

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

(Velikost: 15,66 KB / Nahráno: 27.9.2017, 8:27 / Stažení: 47x)
Radim
Odpovědět
#8
(27.9.2017, 8:26)rpo7 Napsal(a): Na CC probíhal v roce 2014 World Cup. Odměnou za účast měla být speciální kartička, která měla vypadat podobně.
 

  Tak to vypadá, že záhada je vyřešena! Teď ještě jestli k této kartičce existují nějaká pravidla? Usměvavý
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
rpo7 má pravdu. Dostal jsem odpověď od prodejce a je to kopie kartičky z Worldcupu 2014. Prý ji najdu na CC. V download sekci podle mě už ale není. Ohledně pravidel jsem odpověď nedostal.
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#10
Kartičku z Carcassonne Central za World Cup v roce 2014 lze stáhnout s tématu na CC. Mrknutí

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


  -Je zde popsána i celá Historie online soutěže na Carcassonne Central!
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   PetrM
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Online hra Zeta3x 1 39 28.12.2023, 20:13
Poslední příspěvek: šmoula
  Kartička Ukrajina - Poděkování a pravidla Chmura 10 141 18.5.2023, 0:06
Poslední příspěvek: Chmura
  Kartička "Ukrajina"-Snížení ceny Chmura 1 62 27.1.2023, 21:54
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Kartička Spiel 18 PetrM 7 1 788 25.10.2018, 22:39
Poslední příspěvek: PetrM
  Kartička z roz. Hostince a katedrály peťul 8 2 731 15.6.2015, 15:04
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)