CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
OSTATNÍ DESKOVKY Tiskni & hraj - Drill it
téma založeno uživatelem Skubin - 31.3.2018, 23:15

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 Eldenroot 3 pripluv 4 rpo7 2 Skubin 2 šmoula 2
#1
Poslední dobou mě chytlo vytváření deskovek a všemožných rozšíření. Nejspíš to bude i tím, že zrovna nemám s kým hrát a tak se musím zabavit sám...  Zaskočený
Teď jsem zrovna dodělal P&P karetní hru Drill it, je to podle mě moc zajímavý nápad a především výroba, pokud to chcete mít hezké, zabere něco kolem dvou hodin.  Spokojený

Originál samozřejmě v Aj 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přeložené do čj dole.

[Obrázek: pic3511469.jpg]

Pokud by někdo mohl poradit jinou hru, kterou si lze udělat doma, prosím sem s ní  Cool

Přiložené soubory
.pdf   1list_DRILL_IT_CZ.pdf (Velikost: 5,59 MB / Nahráno: 31.3.2018, 23:14 / Stažení: 14x)
.pdf   2list_DRILL_IT_CZ.pdf (Velikost: 6 MB / Nahráno: 31.3.2018, 23:14 / Stažení: 12x)
.pdf   DRILL_IT_2014.pdf (Velikost: 3,18 MB / Nahráno: 31.3.2018, 23:14 / Stažení: 18x)
#2
Zimní edice PnP
Odpovědět
#3
(1.4.2018, 8:26)Eldenroot Napsal(a): Zimní edice PnP

 Ano doporučuji! (mám ji ve svém střednědobém plánu) Vypláznutý jazyk
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
Já mohu doporučit První sníh.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Tiskne se jen 9 karet (oboustranná A4) a komponenty jsem využil z Carcassonne Star Wars (modré, červené, bílé kostky a meeply jako počitadla).
Radim
Odpovědět
#5
Toto téma je velmi zajímavé, minimálně mě to donutí si o víkendu vytisknout kartičky a nějaké ze jmenovaných her si vyzkoušet i zahrát... moc mě láká umíněný "První sníh". Tak uvidíme  Nerd A co ostatní, máte nějaký tip?
Odpovědět
#6
Ad První sníh — to se mi líbí Usměvavý . Kartičky už mám připraveny na výrobu, jen se mi nedaří vytisknout návod v češtině Smutný .
Zkoušel jsem řadu vyřazení (původní nápad byl vytisknout to jako brožuru a sešít skobkami do V1), zkoušel jsem tři tiskárny a vždy se mi vytiskne jen titulní strana, první strana a poslední strana. Je tento problém jen na mém přijímači, nebo to PDF je zkomolené?

Pak si to ještě budu muset projít a dát si dohromady, kolik čeho potřebuji a bude na čase otravovat někoho s 3D tiskárnou (skromně zdravím @šmoula Vítěz ).
Odpovědět
#7
(14.8.2018, 10:36)pripluv Napsal(a): Ad První sníh — to se mi líbí Usměvavý . Kartičky už mám připraveny na výrobu, jen se mi nedaří vytisknout návod v češtině Smutný .
Zkoušel jsem řadu vyřazení (původní nápad byl vytisknout to jako brožuru a sešít skobkami do V1), zkoušel jsem tři tiskárny a vždy se mi vytiskne jen titulní strana, první strana a poslední strana. Je tento problém jen na mém přijímači, nebo to PDF je zkomolené?

Pak si to ještě budu muset projít a dát si dohromady, kolik čeho potřebuji a bude na čase otravovat někoho s 3D tiskárnou (skromně zdravím @šmoula Vítěz ).
Nevím co je V1, ale já to tisknu jako brožuru a pak to ručně scvaknu "žrádlem pro koně" Usměvavý - je to přesnější a ty 2 listy protlačím ručně Usměvavý Pak to vypadá jak klasický sešit Usměvavý
S 3D tiskem samozřejmě pomůžu Mrknutí
Odpovědět
#8
Právě jsi popsal vazbu V1 Vítěz .

Jen se mi to nedaří vytisknout a já nevím proč Naštvaný .

S 3D se rád ozvu, ale prvně si to musím pročíst a udělat si jasno v tom, co všechno vlastně potřebuju...
Odpovědět
#9
(14.8.2018, 11:28)pripluv Napsal(a): Jen se mi to nedaří vytisknout a já nevím proč Naštvaný .
zkus toto (viz příloha) vytisknout oboustraně s překlopením po krátké straně. Musí to jít Usměvavý

Přiložené soubory
.pdf   prvni-snih-pravidla-verze-pro-tisk-cz-brozura.pdf (Velikost: 11,49 MB / Nahráno: 14.8.2018, 11:50 / Stažení: 12x)
[-] 2x   Eldenroot, pripluv
Odpovědět
#10
Děkuji, jak se k tomu dostanu dám vědět.

EDIT: tak zase nic Zlý úsměv .
Druhou a třetí stranu mi to prostě netiskne, jakoby se jednalo o nastavení v PDF (ale nemám nástroje, jak to zkontrolovat). Papír jen projede tiskárnou. Tak já už nevím. Uáááááááá...

EDIT 2: tak jsem to obešel. Udělal jsem print screens z PDF, to vložil do Wordu, trochu zformátoval a mám to. Ale stejně bych rád vyřešil, kde je zakopán pes...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  OSTATNÍ DESKOVKY First snow a Drill it borks 2 2409 5.2.2019, 16:16
Poslední příspěvek: Skubin



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)